reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam nadal w dwupaku. Ja za 2 dni do szpitala....ale mnie to stresuje, wogole sobie nie wyobraam jak to bedzie....im blizej tym mniej chce rodzic i miec drugie dziecko....totalna panika mnie ogarnia - tak mi sie milo zylo juz z duza Oliwka, a teraqz znow pieluchy, cieknace cycki itp......dopadla mnie przedporodowa deprecha.....
Samopoczucie kiepskie caly tydzien, a po weekendzie to juz wogole wykonczona jestem - ciagle bole krzyza, skurcze i bole jak na okres....Juz mam dosc tego wszystkiego....

Najserdeczniejsze zyczenia imieninowe dla Nesy i urodzinowe dla diabliczki - kochane samych chwil radosci, mnostwa milosci i szczescia, sprawnych porodow i zdrowiutkich bobasow....No i szybkiego rozpakunku :))
Ja lece dlaej prasowac, prac i chalupe ogarniac - musze zdazyc przed szpitalem. Caly weekend zle sie czulam wiec sie byczylam i nic nie zrobilam poza ostrzyzeniem mojego kota...wiec mam troche wyrzuty sumienia. Poki Oliwka w przedszkolu ide ogarniac i obiadek szykowac. Milego dnia kochane.
Ciekawe czy malagosiak.p juz w domku....nic sie nie odzywa....A juz tydzien minal....Chyba do niej smska napisze....mam nadzieje ze nie bedzie miala nic przeciwko....
3majcie sie cieplo i rozpakowujcie (te chetne) - szczegolnie Aha :))

Chcialam jeszcze zapytac komu moge wyslac mmska w czwartek ze szpitala ? Jest ktos chetny ? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc kochane.,
dzis mamy pierwszy dzien aktywnosci,Alex niezle mi daje w kosc,latam z nim od 3 w nocy z drobna przerwa:eek:
wszsystko go dzis ciekawi:-p juz nawet na balkonie bylismy po raz pierwszy:happy:

Kochane dwupaczki delektujcie sie ciaza bo jeszcze za nia zatesknicie (nie wierze ze to pisze) i spijcie na maxa:tak:
 
Hej!
Ja leże i dogorywam. Miałam dziś odwiedziny ojca i kumpelki - bardzo mnie to zmęczyło. Chyba się zdrzemnę, a potem znowu będę wsłuchiwać się w naturę. Emilcie urodziłam 11 dni przed terminem, a teraz już tylko 7 i nic.
niuni - możesz do mnie wysłać mmska - chyba, że i ja do tego czasu się zmobilizuję.
diabliczka i nesa - sto lat w zdrowiu i rychłego powicia słoneczka:tak:
 
Może pomożecie mi w wyborze?? Ładnie proszę :)))
600208937


lub 2 wariant

c_big939668.jpg

Będę wdzięczna za wasze opinie! Pierwszy kojec to GRACO Electra Deluxe a drugi to BABY TREND ZANZIBAR
 
moje tez po mnie uparte :-D

Czyzby zostały nam same kwietniowe uparciuszki:confused2::confused2:;-):-)? Nasz Kacperek też widać woli byc noszony przez mamę w brzuszku a nie na rączkach, bo zostało niewiele dni, a oznak porodowych zero:wściekła/y: Kuszę go jak mogę ładną pogodą i spacerami i gadam ciągle jak nawiedzona, że juz na niego z utęsknieniem czekamy, a ten nic. Odpowiada tylko wiereniem się i rozpychaniem. Poieszam się tylko, że może objawy pokażą się ni stąd ni z owąd i poród przejdzie gładko w ekspresowym tempie.:-D:-D Podziwiam wszystkie przeterminowane za cierpliwość. Ukłon w waszą stronę dziewczynki.
 
hejka

dzięki dziewczynki , że mnie wspieracie .... a co z sylvii??? To moja przeterminowana kumpela hehehe coś się nie pojawia, czyżby boćka spotkała?? :rofl2::rofl2:

Nesa życzonka imieninowe skłądam : zdrówka, szybkiego rozwiązania :-):-)

Niuni widzę , że stres u Ciebie szczytuje... kochana wszystko będzie dobrze, trzymam za Ciebie kciuki :tak::tak:

Angela mi też pierwsza propozycja bardziej przypada do gustu :);-)

A ja się nudzę i nie wiem co ze sobą zrobić .... i to jest najgorsze, że cały czas coś jem z tych nudów:baffled::baffled::baffled: chyba się zdrzemnę :eek:
 
hej, ja pisze jedna reka z dzieckiem przy cycku:-p
aha - jedz poki mozesz bo pozniej bedziesz tylko wachac :sorry:
dwupaki delektujcie sie koncowka ciazy, wiem co mowie :sorry:
po nocy przy cycku jeszcze nie wyszlam z lozka, jestem potrzaskana, malemu sie pory przestawily:baffled:
milego popoludnia :-)
 
reklama
Do góry