reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam ze słonecznej Łodzi!!!

Diabliczka-same serdeczności z okazji urodzin
Nesa-dobrze doczytałam -masz dziś imieninki? Jeśli tak to wszystkiego dobrego z tej okazji:tak::tak:.
Niestety muszę lecieć bo Konstancja woła!!!!
 
reklama
marys - ale fajnie, że przestaje lecieć:tak: u mnie raz słabiutko i myślę że to koniec a potem nawrót, a tak w ogóle to słabo dochodzę do siebie:crazy: pół godzinny spacer i ciągnie mnie jak diabli!!!! fakt, że cały dzień zasuwam
połóg to to czego najbardziej niecierpię, dobrze, że chociaż baby blues odpuścił po kilku dniach - ale ze 3 popołudnia przeryczałam mówiąc do męża, że chcę do pracy wracać i nie chcę mieć dzieci:zawstydzona/y:;-)
 
A ja dalej mam wahania emocjonalne.:baffled: Tylko ze ja ryczę ze wzruszenia. Wszystko mnie doprowadza do łez. Może to śmieszne ale nawet kołysanki do końca nie mogę Marcelkowi dośpiewać bo od razu beczę.:baffled::eek: M się ze mnie śmieje i każę pościągać emocje, ale ja nie daje rady. Popatrzę na ta kruszynkę i wyje. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
DIABLICZKA I NESA Dużo zdrowia szczęścia , uśmiechu i radości oraz zycia bez przykrosci, niech życie uklada Wam sie pomyślnie a wszystko co wymarzone ( szybki i bezbolesny poród) niech bedzie spełnione.

Dziewczyny życze wszystkim szybkiego rozwiazania, ja tez nadal w dwupaku:-(, chyba bociany zaczęły strajkować:-(, ja od tygodnia mam bóle w podbrzuszu ( jak na miesiaczke) , brzuch mi sie strasznie napina, i do tego mam parcie na odbyt, a do tego brzuch już mi sie tak strasznie obnizył że po długim spacerze wszystko mnie w dole rozrywa:-:)-( :-(Ale moja kruszynka nadal nie chce zawitać.haha uparty c:sorry:hyba po mamusi jest;-);-)
Trzymam za wszystkie kciuki:-)

 
Hej babki

Nadal w dwupaku...

Ledwo dziś żyję, noc kiepsko przespana i nie ma miejsca które by mnie dziś nie bolało, ledwo się kulam i mam strasznego nerwa, na wszystkich krzyczę, ehhh

Dziewczyny 100 lat wam życzę :D

buziaki
 
reklama
Do góry