reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

jejku tak mi się spać chce a usnąć nie moge, pewnie usnę jak będę musiała wstać brrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

od tego ogólnego małocorobienia to sie bardzo delikatna zrobiłam, niosłam dzis przez 10 minut siatke króra ważyła góra 2 kilo i mam taaaakie odciski na dłoni, jakbym conajmniej cały dzień w ogródku robiła
szok:oo::oo::oo::oo:
 
reklama
aniolek dobrze, ze cie dokladnie obejrzal, a badanie faktycznie malo przyjemne jest szczegolnie z uzyciem tego sprzetu:-(
skunanka to faktycznie tlok u twego gina:szok: ja tez chodze prywatnie, ale odkad moj przeniusl sie do wlasnego lokum to najdluzej czekam 5 min.:tak:
a ja dzisiaj zabiegana caly dzien, naszczescie jeszcze tylko kolacja dla m. i do lozeczka. olek oglada niedzwiedzia w duzym niebieskim domu i mam nadzieje, ze padnie;-)
martwie sie tylko, bo kaslac mi jakos brzydko zaczal:-( mam nadzieje, ze sie nie rozchoruje:no:
a ja przezylam dzisiaj :szok: poszlam zobaczyc ile kosztuja perfumy, ktore dostalam kiedys w prezencie, a mi sie skonczyly. no i malo nie zeszlam jak uslyszalam 370zl za 100ml:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
a ja je tak bardzo lubie, musze poszukac w necie
a kiedys pisalyscie o bylych soich m. dzisiaj malo nie wyzucila swojej corki z wozka jak mnie zobaczyla, chyba ma dziewczyna jakis problem:-D
 
Od jutra nic nie jem :-p
Mam ogromny konflikt interesów: już bym chciała dzidziusia, no ale remont nie skończony i niebardzo mamy się gdzie podziać, a jak nie urodzi się w terminie to pójdę do szpitala na święta a ja bym chciała zaliczyć śniadanko niedzielne, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że na ten konflikt interesów nie mam zabardzo wpływu :-D Pozostaje czekać, zawsze jak coś ma się dziać a ja nie wiem do końca co i jak, to marzy mi się, żeby było już "za miesiąc" :-D
 
No, obzarlam sie lazankami, tym razem catering z tesco:-) za moment bedzie zgaga zapewnie, zastanawiam sie, czy zapodac herbatke mietowa juz, czy jak wroce, ale chyba jednak juz...
Zuziunia no kochana faktycznie delikatnas:-p
Osa co do perfum, mnie sie straszliwie podobaja ostatnio tez jedne, ale cena niestety podobna:sorry: wiec nie mam co liczyc, oszczedzam probke po prostu:-p
Kamile no to konflikt jest:-)
 
Cześć dziewczyny,
ja dopiero teraz bo rano jakiś dół mnie dopadł i podobnie jak nadii musiałam sobie popłakać :zawstydzona/y:, ale już jest ok.
Doczytałam Was, a to na prawdę sztuka jak się ma wolny internet - a mi właśnie się skończył limit i teraz jadę na wolnym. Cieszę się, że przynosicie dobre wieści z wizyt, a za te które mają je później też trzymam kciuki. Widzę, że dużo cesarek będzie.

A u mnie wszystko jak było, po południowej drzemce zaczęło mnie boleć tak zaraz pod piersiami, nie wiem w sumie o co chodzi :baffled: a pozatym nic mi nie dolega, niestety.... ja już chcę rodzić!!!!
 
skunanka wlasnie znalazlam w necie takie same za 255zl za 100ml, albo 235 tyle, ze bez opakowania, a jak dla mnie to czy z opakowaniem czy bez ale roznica spora:tak:
kamile a za miesiac stwierdzisz, ze fajnie byloby sie cofnac tak o ten miesiac;-) chociaz ja tez juz sie nie moge doczekac i zaczyna mnie to bardzo stresowac, a remont zacznie sie jak mala bedzie juz z nami, naszczescie ja wtedy wybieram sie do mamy ;-)
 
Osa ja juz takie kupowalam...daleko im do oryginalu niestety:dry:ja licze na to, ze moja sister przyjedzie do Polski w tym roku i moze mi w Nimcach kupi - ciut taniej niz u nas, a na pewno bardziej oryginalne niz kupowane w Polsce...
 
a wy tyle o jedzeniu, jezuuu wszystko bym zjadła, miejcie litość ;-)

A co do farbowania włosów bo widziałam, że temat się przewinął, ja miałam zrobić sobie balejage tuż przed porodem, ale miałam już takie mega odrosty po ostatnim, że fryzjer mi doradził wyrównać kolor, no i wróciłam do naturalnych, czyli ciemny blond, taka miła odmiana, ale przed końcem macierzyńskiego na pewno się skuszę ponownie na balejage w blondzie, będzie zauważalna metamorfoza :-)

Odnośnie perfum, to ceny u nas rzeczywiście są masakryczne, allegro nie polecam, bo tam zazwyczaj podróby, ale bezcłówkę egipską jak najbardziej, jakby się jakiś znajomy wybierał, to zamówcie sobie u niego, ja za perfumy gucci rush 2 75 ml, koszt w PL 370 zł, na bezcłówce egipskiej dałam 60 $ (w wakacje $ był wart jakieś 2 zł), no więc teraz nic tylko czekam, aż ktoś się wybierze, bo i tak na pewno się opłaca.
 
Cześć Dziewczyny. :-)
Gratuluję udanych wizyt. :-)
Wróciłam - no więc cc...w poniedziałek. Czyli juz niedługo przytulę Marcelka :-)
Trzymam kciuki i czekamy na wieści! :-)
im chyba w brzuszkach jest dobrze, powoli bez pośpiechu sobie się przeciągają, kopią i nawet nie myślą o wyprowadzce :-p:-p:-p:-p
Mój Julian stuka i puka ale na świat mu się nie spieszy... ;-)
a ja mam takie pytanie bo wiem ze kazdej z was dzidzia sie juz obrocila wiec gdzie teraz czujecie jak dzidzia ma czkawke i najczesciej gdzie czujecie kopniaki??
Czkawkę czuję w dole brzucha, a kopniaki i wypinanie dupeczki pod żebrami. :tak:


Ja dzisiaj mam lekkiego doła i nie będę Wam smęcić. :dry: Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. :blink:
Dobrej nocki.
 
reklama
Do góry