reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witam, my już po 2 godzinnym spacerze, na którym nazbieraliśmy kwiatków i rzucaliśmy się śnieżkami.:sorry2:

superrrrrrrrr, rozbawiło mnie to do łez:-)

didi odzywała sie Viola? coś za długo to trwa

ja przesłałam didi namiary do mnie, te co tego nie zrobiły- niech sie śpiesza bo nie znamy dnia ani godziny:-D:-D:-D:-D

dziewczyny ja nadal padam, nawet myślec mi sie nie chce ze zmęczenia, a ok 23.00 muszę jechac po małża:baffled: zarabiście, co?
 
reklama
ja też już po wizycie :-) już ostatniej przed porodem :-) coś się pomału zaczyna dziać, ale jeszcze nie rodzę - też mi nowina :-D rozwarcie na 1,5, główka w kanale rodnym. no nic, czekamy dalej ;-) dziękuję wszystkim za kciuki :-)
a i gin pobrał mi wymaz na tego paciorkowca, w poniedziałek wyniki :-)
 
hejka:cool2:
ja właśnie po wizycie u ginekologa mojego:-D
zbadała i zrobiła to tak dogłębnie ze myślałam ze urodzę:szok: masakra ale bolało. powiedziała ze wszystko jest zgładzone- nie ma szyjki, miękkie, i główka dzidzi prawie w kroku. powiedziała ze powinnam na dniach urodzić ale różnie to bywa:tak:
dzidzia przybrała przez tydzień ok 200g wazy teraz 3557g.

to dobre wiesci. trzymam za ciebie kciuki zebysz szybko utulila malenstwo

ja też już po wizycie :-) już ostatniej przed porodem :-) coś się pomału zaczyna dziać, ale jeszcze nie rodzę - też mi nowina :-D rozwarcie na 1,5, główka w kanale rodnym. no nic, czekamy dalej ;-) dziękuję wszystkim za kciuki :-)
a i gin pobrał mi wymaz na tego paciorkowca, w poniedziałek wyniki :-)

bedzie dobrze lada chwila
 
Caro no to juz niedlugo będziesz tuliła swojego maluszka:tak:super wieści

Malea Ty też:-) gratuluje udanej wizyty

Nadii miłej kąpieli... takie małe spa w domku:-)... na pewno humorek się poprawi.
 
gratuluje dobrych wiesci:)
dzieki laski za odpowiedz czyli moj sie jeszcze nie odwrocil:(
A macie jakies wiesc od ada1989 bo 2 dni temu miala wizyte i chyba milczy chyba ze przeoczylam jakis post
a wiecie na co ja mam smaka na Tiramisu no ale z tym to poczekam az urodze bo wiadomo surowe jajka niewskazane jeszcze ostatnio w galileo robili i tak pysznie to wygladalo mniam mnaim:)
 
ok piekne kobietki,
wyprysznicowana, ogolona ( w miare moich marnych możliwości ruchowych) ubieram sie i fiuuu na krzesełko do gina. Trzymajcie kciuki zeby zakonczył szybko to czekanie na poród, poniedziałek to idelany termin ;DD
odezwe sie wieczorem z nowinami
pozdrowionka
 
reklama
Do góry