reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
przeczytałam już połowę tej książki i powiem ze jest fajna:rofl2: dużo rzeczy wyszło u Marlenki tak jak ona opisuje. Najważniejszy dla mnie jest plan dnia i karmienie mieszane:-D dużo praktycznych rad..
usypianie i rozmowa z dzidziusiem:rofl2:
polecam
 
znalazlam ta druga niestety nie do sciagniecia ale za to do kupienia. polaze po tutejszych ksiegarniach i zobacze czy maja ja po angielsku. haha to jest muj plan
 
Cześć babeczki.

Melduję że żyję, ledwo bo ledwo ale....;-)

Wczoraj udało mi się nadrobić zaległości ale było już puźno i nie miałam siły nawet pisać.

Brak mi tego przypływu "pałera" jestem tak zmulona że ledwo łażę i siły nie te. Dziś przymusiłam się do ogarnięcia domu bo już patrzeć na to nie mogłam :rofl2:
Mam jeszcze okna do umycia ale to w połowie przyszłego tyg. Muszę wytrzymać do wtorku, zakupić resztę rzeczy potrzebnych i mogę myć okna :-)

Widzę że szpitale powoli odwiedzamy....
Gabi dzięki za pamięć ;-) i gratuluję wytrwałości. Twarda baba jesteś :happy:
 
podczytalam was znowu:-)
ja mam dzisiaj okropny dzien po obiedzie polozylam sie na chwilke i uplynelo 2,5 h jak wstalam to czulam sie jeszcze gorzej niz przed snem:szok:
przygotowalam wszystko na kolacje dla m no i zadzwonilam do siostry dowiedziec sie co z przeswietleniem nogi mamy, i znowu sie zdenerwowalam, bo cos z ta noga jest nie tak:-(
i kolejne tel do siostry m coby ortopede d;la mamy zalatwila, bo na prywatna wizyte trzeba czekac miesiac, a panstwowo to juz wogole nawet nie chce pytac:szok: naszczescie w niedziele nas przyjmie, wiec poczekamy narazie probuje sie nie denerwowac
ada, szczesliwa spelnienia wszystkich marzen
nie wiem co komu jeszcze mialam napisac, ide gotowc makaron
pozniej do was zajrze kwietniowe mamcie:tak:
 
hej hej

manja - rzeczywiście bosko i wiosennie dziś było w Poznaniu, ale ta pogoda ścieła mnie z nóg, Maks już bez rajstopek hasał i bez czapki chwilami też:zawstydzona/y: jak tak dalej będzie to posiejemy z Maksiem rzodkiewki:happy::sorry2: - tylko jak ja się schylę....:confused:

madzia - dobrą decyzję podjełąś, w końcu to z m.brałaś ślub a nie z mamą;-) a to będzie Wasze wspólne przeżycie ...

co do t. Hogg - moim zdaniem kierunek bardzo trafny, ale wiadomo, że nie wszystkich teorii trzeba się niewolniczo trzymać - najważniejsze przesłanie: maluszek to człowiek i należy szanować jego odczucia o potrzeby - niby oczywiste, ale jednak nie zawsze ...
pierwszy rok z życia dziecka - też czytaliśmy wyrywkowo - zwłaszcza pierwsze 3 mies - potem zerkałam w tę część, która mówiła co dziecko w danym miesiący życia powinno już umieć

mmmmmmmmm ARBUZ:sorry2: kusi mnie ale boję się, że będzie bez smaku i tylko przeżyję rozczarowanie:dry: poprzestają na melonach i ananasach:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry