reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Przez to, że dziś się wyspałam normalnie jakiegoś pałera mam :tak::tak::tak:
Posprzątałam cały dom, zrobiłam pranie, poukładałam w szafkach i już 3 razy w sklepie byłam, a jeszcze do marketu na duże zakupy jadę i siła jest :-D:-D:-D
No ale nie mogę przesadzać, bo wieczorem będzie mnie wszytsko bolało, więc po powrocie z marketu ODPOCZNEK

Ada i Szczesiwa - 100 lat, 100 lat :-D:-);-):laugh2:
 
reklama
adusia ja tez kupilam "Ciezarowka przez 9 miesiecy" i uwazam ze super ksiazka:tak: dwa tyg temu kupilam "Pierwszy rok zycia dziecka" ale jeszcze nie zebralam sie do czytania:-p
 
adusia ja tez kupilam "Ciezarowka przez 9 miesiecy" i uwazam ze super ksiazka:tak: dwa tyg temu kupilam "Pierwszy rok zycia dziecka" ale jeszcze nie zebralam sie do czytania:-p


To była jedna z niewielu książek(tak ogólnie a nie tylko ciążowych)na których wyłam ze śmiechu płacząc przy tym...mój ślubny przyglądał się temu z dziwną miną:-):-)
 
A przypomniało mi się.W ciąży z m to oglądałam serię programów T.Hogg i się zachwycałam.Ale jak już się urodził to stwierdziłam,że baba ma ciut nierówno pod deklem:-p
No,ale każdemu co innego pasi;-)
 
Gabi nie widziałam tych programów,wiesz teoria teorią ale praktyka bywa inna a w tej książce jest kilka naprawdę fajnych rad ale znalazłm też kilka które były mi nie w smak.Zobaczymy pożyjemy co z tego wyjdzie:tak::tak:
 
Ada,Szczęśliwa-Wszystkiego dobrego!!!!
Sirunia, co do wizyt to faktycznie późno masz- dopiero za miesiąc prawie, ja miałam 27 lutego, teraz mam 18 marca ( z zastępca mojego gina który jest na urlopie : / ) i tez 31 marca wizyta z usg
 
reklama
Do góry