reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Powiem Wam, że spotkało mnie dziś coś miłego-
stałam w kolejce za wędliną, przede mną 3 osoby, ja stanęłam za kobitką koło 65-70 lat, jak mnie zauważyła (a nie jest to trudne:-D) zapytała dlaczego nie idę na początek kolejki :szok: mówię więc że jeszcze tylko 2 osoby to postoję, a ona na to, że to już zaawansowana ciąża a nie począteczki więc mam prawo :szok: powiedziała że mam sobie chociaż stanąć przed nią bo ona by się głupio z tym czuła że ja tam za nią stoję :szok: byłam w takim szoku że aż wędlin zapomniałam zabrać i mnie wołano :-D ale przez całą ciążę pieeerwszy raz mi się coś takiego przytrafiło, miłe a zarazem troszkę mi głupio było :eek:
 
reklama
madzia1989 podjęłaś słuszną decyzję. Słuchaj zawsze głosu twego serca i sumienia. I jeszcze jedno, nie zwierzaj się mamie z Waszych problemów- Wy się pogodzicie, a mama będzie pamiętała te wszystkie niepowodzenia i wykorzystywała przeciwko Twojemu M.
A że nie masz studiów to nie znaczy, że głupia jesteś, gdy ci przyjdzie na nie ochota to zawsze możesz skorzystać z tej sznsy. Dziecku nie są potrzebne twoje studia ono będzie potrzebowało twojej- Waszej miłości, czułości i ciepła, a nie papierka.
 
Cześć dziewczyny, byłam dziś u ginekologa........................:no: i skierował mnie do szpitala, bardzo się tym przejełam bo szyjka mi się skraca ,mogę urodzić dzidziusia, mam twardy brzuch i za duże dziecko, o dziwo lekarz szukał drugiego.mówi,że na 32 tydzień to za duże dziecko, i trochę zbladł, a moje uczucia jak na nie go spojrzałam to już nie wspomnę, i z wrażenia nie spytałam jak dużo mi się skruciła ?? miesiąc temu było wszystko ok. Niewiem co mam myśleć jestem podłamana, ale szkoda mi płakać i się użalać,żeby mój skrabek nie przejmował się, jutro mam jeszcze sprawę sądową z pracy, i nie wiem jak to będzie, gdyby nie to lekarz wysłał by mnie dziś do szpitala.ide dołóżeczka leżeć ...
 
koga - jak gdzieś natkniesz się na ten owoc, którego już nazwy nie wspomnę bo na sam dźwięk tego wyrazu ślinotok gwarantowany, to po kolorze poznasz czy będzie słodki czy tylko wodnisty, takich bladziaków nie kupuj; mój dzisiejszy był ciemny i miał prawdziwy smak, nie wiem jak to zrobili albo raczej skad go przywieźli, ale choć raz się tym nie przejmuję że był pędzony czy coś

madzia - ja też uważam że podjęłaś najlepszą z możliwych decyzji, moja ciotka miała strasznie mocny wpływ na moją kuzynkę, ona wyszła za mąż i urodziła dziecko jak miałą 18 lat i przez kilka lat ulegała mamie i w rezultacie raz mieszkałaz mężem, raz z mamą... tylko dziecko na tym cierpiało, ciotce zięć się nie podobał, potem jak kuzyna postawiła na swoim i oznajmiłą mamie że chce być z mężem, mimo trwającej przez jakiś czas obrazie majestatu, cioteczce się odmieniło i teraz to jej ulubiony zięć

ancia38 - trzymam kciuki żeby wszystko było ok
 
reklama
hehe mojego brzuchola nic nie zatuszuje :szok:
:-D:-D:-D mojego też nie :-D

jestem dość szczupła a tu z przodu taka gigantyczna piłka :-D:-D

noi kilka razy już mi się zdarzyło,że mnie bez kolejki proszono,albo kasjerka mi sama z siebie do samochodu zakupy zanosiłą:szok:, a jedna w Rossmanie kucnęła przy najniższej półce i mi wszystkie piankimęskie do golenia prezentowała, żebym się nie schylała:szok: baaaaaaaardzo to miła- ale zawsze były to babeczki max 45 lat
babcie to mnie najwyżej koszykami w brzuch trącają żeby się przepchnąć:baffled::dry:

ancia - trzymam kciuki za Was!
 
Ostatnia edycja:
Do góry