reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
wlasnie niestety na tym mleku niejest napisane do ktorego miesiaca,i w internecie wiadomosci na ten temat tez nie moge nigdzie znalezc.:no:
 
Mojej dzidzi na zaparcia pomogły nie jabłka tylko śliwki z gerbera i banany z hipa :tak: Po bananach pampersik pełen :laugh2:
 
czesc dziewczyny, zaczełam się troszkę martwić, bo mój synek juz od dłuższego czasu tak dwa tygodnie robi takie zielone kupki, własiwie to od czasu kiedy zaczęłam pićpokrzywę, potem przestałam ją pić i tak jak by były mniej zielone, ale nadal są i w zasadzie pierwsza kupka jest taka normalna zazwyczaj pod koniec dnia sa bardziej zielone, nie zawsze sa w nich grudki, wczesnie pisałyście ze to moze byc za duzo witamin, i to zez moze byz przyczyna w zasadzie bo moja lekarka kazala mi podawac dziecku dwie krople vigantolu i 3 cebionu multi twierdzi ze ma za mało d3 i ze dla niego to wcale nie za duzo, juz sama nie wiem poradzcie mi cos bo na prwade zaczynam sie martwic:confused:
 
CZESC
Wlasnie co do kupek bo juz nie pamietam jak to bylo z Olga albo oma tak nie miala...
Dawid (2miesiace z malym hakiem) ostatnio zaczal robic kupe co drugi albo nawet trzeci dizen i strasznie ciemno zielona i smierdzaca.....
Karmie go nestle nan ha1 co robic pomocy.....
Ps.Dostaje do teko herbatke z ulatwiajaca trawienie
 
Cześ wam.Moja dzidzia nie może kupki zrobić robi raz na tydzień chyba to przez podawanie żelaza:confused:Nie wiem czy już przestać podawać, ale lekarz powiedział że musi brać żelazo bo ma niskom hemoglobine.I kupe robi tylko przez lewatywe tak nie moze być
 
reklama
CZESC
Wlasnie co do kupek bo juz nie pamietam jak to bylo z Olga albo oma tak nie miala...
Dawid (2miesiace z malym hakiem) ostatnio zaczal robic kupe co drugi albo nawet trzeci dizen i strasznie ciemno zielona i smierdzaca.....
Karmie go nestle nan ha1 co robic pomocy.....
Ps.Dostaje do teko herbatke z ulatwiajaca trawienie


1. Nan HA 1 jest wzbogacony o zelazo a to moze dawac taki efekt ze dziecko robi kupke raz na dwa-trzy dni. Jak nie robi dlugo kupki to wtedy moze byc zielona bo zolta kupka utlenia sie do zielonego (normalny proces)

2. Jesli podajesz herbatke firmy Hipp to te herbatki maja to do siebie ze "zabarwiaja" kupke na zielono.

3. Czasem zle przyrzadzone mleko moze powodowac zaparcia i w efekcie tego dzidzia moze rzadziej robic kupki.

4. Sprobuj jak najwiecej dawac przegotowanej wody do picia i herbatki z kopru wloskiego


Pozdrawiam

p.s moje dziecko tez jest na sztuczym mleczku i praktycznie kazda kupka jest zielona, a dodam ze mala ma skaze mleczna i dostaje bebilon pepti. Kolorem kupek wogole sie nie przejmuje, wazne ze robi (czasem nawet trzy dni nie robi, ale nie ma z tym problemu bo ani sie nie prezy i nie placze).
 
Do góry