reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

dodam ze tej krewki to tak jakby papryką w proszku ktos posypał minimalnie ale moze taz ze jakies naczynko pekło w pupie . zobacze jaka bedzie nastepna kupka :-(
 
reklama
Nuna ... synek mojej koleżanki (7 m-cy) w zeszłym tygodniu też robił kilka kupek dziennie z śluzem i krwią ... wczoraj po badaniu kału w Sanepidzie okazało się, że to jakaś bakteria w kale. Dzidzi przepisano antybiotyk i wszystko powinno wrócić do normy... więc jeśli w Waszym przypadku powtórzy się kupka z krwią poszłabym do pediatry, aby to zdiagnozował.
 
Dzieki TIKA mam nadzieje ze to tylko raz mu tak sie zdazyło ale bede obserwowac te kupki bo stracha mam jak nie wiem co a to moje 1 maleństwo kurcze objezdziłm dzisiaj z pampersem w torbie , trzech lekarzy i dwóch juz nie było a trzeci to nie pediatra o musze jutro isc po recepte ma mleko to odrazu sie zapytam co z tym robic . moze do tego czsu bedzie kupa nastepna ]50828
 
Moja niunia też miała krew w kupce i śluz i okazało się, że to alergia na mleko i laktozę. Po konsultacji z lekarzem mieniłam mleczko i wszystko wróciło do normy:tak::tak:.
Skonsultuj się z lekarzem i na pewno wszystko będzie ok:tak:
 
Dziewczyny byłam u lekarza , narazie mam nie panikowac bo dziecko ok tyle tylko ze mogło sie w srodku cos uszkodzic bo nie umiał długo sam zrobic kupki . a na sluz w kupce kazał mi zrobic marchianke a dostałam jeszcze skierowanie do chirurga dziececego w razie W , jak nie na zbadanie czy nie ma polipu w odbycie .a tak jest ok brzuszek miekki , powiedziała ze nie wyglada na dziecko ktore ma wirusa jakiegos 6790 zywej wagi Zobacz załącznik 50900:happy2:
 
Mojemu miesięcznemu synkowi przydarzają się żółto-zielonkawe kupy. Położna, która nas odwiedza twierdzi, że to nic niepokojącego i że tak może się zdarzyć. Pediatra natomiast mówi, że to z przekarmienia mimo, że karmię tylko piersią. Czy któraś z mam lub tatusiów ma podobny problem?
 
zielonkawy kolor kupek to naprawde nic zlego. Stwierdzenia ze dziecko jest przekarmiane choc jest karmione piersia jest nieprawdziwe. Dziecka nie da sie przekarmic dajac mu piers!
Zielony kolor moze byc wynikiem zalegania kupki i wtedy dochodzi sie do utleniania z zoltego na zielony. Moje dziecie tez takie robilo i czasem dalej sie one zdarzaja. Bardziej nalezy sie przejmowac jesli w kupce pojawi sluz lub nitki krwi.
Pozdrawiam
 
reklama
Nuna ... to super bardzo się cieszę, że to nic poważnego :tak:, a Ty przynajmniej po tej wizycie jesteś spokojna. Buźaki dla Twojej Pocieszki :-)!!!
 
Do góry