reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

mordziulka o lakcidzie wiem z ulotki :) poza tym moja pediatra mi to mowila... Moja kolezanka dawala Lakcid swojej corce ze skaza i miala potem horror wiec sie zamienilysmy bo moja nie jest alergiczka....
 
reklama
Od kilku dni nasz Maciuś robi zielone kupy, nie wiem czy to jest spowodowane mlekiem ( Bebilon HA) czy może też tym że od 2 dni dajemu mu herbatkę z rumiankiem HIP może wypić jej nawet 100-150 ml w ciągu doby czy to nie za dużo ma dopiero 2,5 miesiąca.
 
Też słyszałam że to może być od żelaza ale w naszym mleku nie ma jeszcze jego.
Czy to moze być objawem choroby ? A moze tzw. ,,schynięcia'' ? bo takie opinie też słyszałam.
 
a co to jest to ,,schynięcie'' ????

u nas zielone kupki są prawie od poczatku, dodam ze jesteśmy na mleczku NAN, jeden lekarz mówił nie przejmowac się , inny kazał podawac lakcid,
po przejściu z NAN 1 na NAN 2 kupki były ładne żółte, ale po jakims czasie znów zrobiły sie zielone,
środowiskowa mówiła że może to być od witaminy D3 albo po prostu Maja juz tak ma i tyle
 
Dawałam mojej córci lactulosum przez dwa tyg. (najpierw 2,5ml a w drugim tyg. zwiększyłam do 4 ml) i chyba podziałało. Majka zaczęła robić kupkę co dwa dni i wcale się przy tym nie męczy. Lekarstwo odstawiłam już ze cztery dni temu i jak narazie jest bardzo dobrze. Do tego codziennie dostaje zupkę ze słoiczka i starte jabłuszka. dzięki za rady, bardzo się przydały, a lactolusum polecam wszystkim którzy mają problemy z kupkami.
 
U nas tez sa zielone kupki zwłaszcza po szpinaku i innych obiadkach koloru zielonego...ale po mleku tez...lekarz powiedział zeby sie nie martwic bo to norma u dzieci karmionych sztucznym mlekiem
 
Mój Maluszek też jest na Bebilonie HA 3x dziennie plus 3x pierś od miesiąca. Kupki zrobiły się gęstsze i mają glutki zielone. Więcej zielonego jest jak zjem jakąkolwiek przyprawę np oregano, bazylia, a po pietruszce to już wogóle. A ciekawe, że od sałaty nie.
 
reklama
MÓJ MALUSZEK MA SKONCZONE 4 MIESIĄCE OD OKOŁO MIESIĄCA ROBI ZIELONE KUPKI, CZASEM ULEWA , A NAWET ZWYMIOTUJE I MNIEJ WIECEJ W TYM SAMYM CZASIE POJAWIŁY SIE U NIEGO PLAMKI CZERWONE . PEDIATRA STWIERDZIŁA, ŻE PEWNIE SIĘ CZEGOŚ NAJADŁAM ( KARMIĘ PIERSIĄ , RAZ DZIENNIE DOSTAJE BEBILON 1 ODKOĄD SKOŃCZYŁA 1 MIESIĄC) MOŻE TRUSKAWEK. OD KIEDY JĄ URODZIŁAM MOJA DIETA JEST TAKA SAMA STARAM SIE NIEWPROWADZAC OWOCÓW UCZULAJĄCYCH CZY PRODUKTÓW POWODUJĄCYCH ALERGIE CZY WZDECIA PILNUJĘ SIĘ OBSESYJNIE A TU TAKI KLOPS. CZYTAŁAM WASZE WYPOWIEDZI MAMUSIE I TATUSIOWIE DRODZY NA TEMAT ZIELONYCH KUPEK I JESTEM W ROZTERCE BO JEDNI PISZĄ ZE TO NORMALNE PRZY KARMIENIU PIERSIĄ , A DALEJ ZAS CZYTAM ZE TO MLEKO SZTUCZNE ZAWIERA ŻELAZO I ONO ZABARWIA KUPKI, CZY KTOŚ MA DLA MNIE JAKĄŚ RADĘ? BARDZO SIĘ NIEPOKOJĘ TYM BARDZIEJ ZE MAM WYJECHAC Z MALYM ZA GRANICE A TU TAKA NIEPEWNOSC CZY WSZYSTKO GRA, POZDRAWIAM
 
Do góry