reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kupki-temat rzeka

moj maly mial taki okres ze caaaly czas robil kupy na zielono, czy jadl mleko ha, czy zwykle. Pomyslalam ze to musi miec zwiazek z rozszerzaniem diety.... Najwazniejsze zeby kupy nie byly bardzo wodniste- to uslyszalam od lekarza. Z czasem przeszlo.
 
reklama
my gotujemy na wodzie filtrowanej, nie kupnej. U nas trwalo to jakies 4 miesiace. A staralas sie zmienic wode ? Moze warto. Nie sadze zeby mialo to wiekszy zwiazek ale wszystko mozliwe. Moze warto zrobic badanie kalu? Jesli w wynikach nie bedzie nic niepokojacego to widac taka uroda kupek...
 
Olimpia, Izi na zwykłym Bebilonie czy na Comfort albo Pepti,bo wtedy to normalne. My jemy normalny bebilon.

Kari spróbuje z wodą...zobaczymy. Nie wiem które badanie kału zrobić żeby sprawdzić...nie wiem w jakim konkretnie kierunku.
 
Dołączam.. moja Ola ma już 2 kupki z tymi grudkami, białe, twarde, kruszą się wapno, dziwne takie. Wcześniej była krew, zniknęła po wprowadzeniu kropli Delicol. Pozostał śluz, no i teraz te grudki. Dietę prowadzę całkowicie bezmleczną.
Tylko lekkostrawnie, nic już uczulić Jej nie może.
Dziewczyny, co to może oznaczac? Czy ten utrzymujący się śluz i te grudki, to może być wynik używania soli fizjologicznej i wody morskiej do noska na katarek??? używam od kilku tygodni.
Jak myślicie?
 
Dziewczyny, moja Ola ma śluz w kupce, ponadto konsystencja b. rzadka. Pediatra (ordynator pediatrii) powiedział mi dziś, że u dzieci kobiet karmiących piersią takie kupki są jak najabrdziej normalne (o ile mają żółty kolor, nie zmieniają zabarwienia, konsystencji na niezdrową kupkę). CO o tym myślicie?
 
biale grudnki to prawdopodnie tluszcze... niestrawione resztki pokarmowe...to jest normalne,wiec radze nie szukac problemu na sile...nasz syn mial dlugo takie grudki...z dnia na dziec przeszlo...

a sluz..na pewno jeszcz cos co alergizuje dziecko
 
reklama
Do tragizujących nie należę, po prostu zastanawiam się. Co do diety - rosół, gotowane mięso, margaryna roślinna, pieczywo, kasze, ryż, wędlina chuda, 1 jabłko dziennie, marchewka, zmiemniaki, buraki,ogórek. Nie sądzę więc, że coś alergiizuje.
 
Do góry