reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

Widzę ze prawie każde z waszych pociech wcina już chrupki... jutro spróbuje mojemu dać zobaczymy jak mu będą smakować....jak do tej pory to wciąga wszystko co mu dam....jak odkurzacz :-D łącznie z jogurtami i danonkami:) :-)
 
reklama
czemu wy tak szybko podajecie dzieciom nabial?
Nabiał

Mi poradziła tak pediatra:tak:....we wtorek u niej byłam:tak: ... Powiedziała mi ze nie widzi żadnych przeszkód żeby mały jadł serki i jogurty...skończył już pól roku wiec powinien zacząć jeść wszystko....jeżeli przez pierwsze pól roku dziecko jest karmione piersią to dostaje odpowiednia ilość przeciwciał które chronią dziecko przed alergia pokarmowa.... a jeżeli wcześniej jej nie miał to znaczy ze wszystko jest dobrze:-) No co innego ze zwykłym nie mlekiem krowim.... to dopiero jak dziecko skończy 2 -3 lata....
 
Mi poradziła tak pediatra:tak:....we wtorek u niej byłam:tak: ... Powiedziała mi ze nie widzi żadnych przeszkód żeby mały jadł serki i jogurty...skończył już pól roku wiec powinien zacząć jeść wszystko....jeżeli przez pierwsze pól roku dziecko jest karmione piersią to dostaje odpowiednia ilość przeciwciał które chronią dziecko przed alergia pokarmowa.... a jeżeli wcześniej jej nie miał to znaczy ze wszystko jest dobrze:-) No co innego ze zwykłym nie mlekiem krowim.... to dopiero jak dziecko skończy 2 -3 lata....
ja nawet chcac ...to i tak Kajce nie moge nic podac z nabialu :dry:
no i karmienie piersia ...tez jej nie uchronilo od alergii :sorry2:
jeszcze zdazy sie najesc :-)
 
ja nawet chcac ...to i tak Kajce nie moge nic podac z nabialu :dry:
no i karmienie piersia ...tez jej nie uchronilo od alergii :sorry2:
jeszcze zdazy sie najesc :-)

Oczywiście każde dziecko jest inne.... może ja miałam akurat to szczęście ze mojemu nic nie było ... zaraz po porodzie jadłam mnóstwo nabiału bo nie wyobrażam sobie życia bez serków, jogurtow, itp.wiec ciesze cie ze nie musiałam sobie odmawiac.... A małemu tez nic nie ma!!!!i na Kaje przyjdzie czas....bedzie wcinac serki i jogurciki :-)
Pozdrawiam....!!!:blink:
 
lajfik mnie też nie śpieszno z tym nabiałem! Z chrupkami też jeszcze się wstrzymam, może nie do tych 9 miesięcy jak każą, ale tak do 7... ;)
 
chrupek Maji ja tez jescze nie daje a na nabial mi sie wydaje ze tez jest jeszcze za wczesnie i zamierzam zaczekac z jego wprowadzeniem jak Maja skonczy moze 8-9 miesiecy... nie wiem sama ale napewno jeszcze nie teraz
 
ja też na razie chrupków nie podam i nabiału też nie...

a co do słoiczków z rybą dla dzieci... to wczoraj czytałam w składzie, że to łosoś :)
 
reklama
Do góry