reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

nie zrobiłam w końcu Bounty, bo nie miałam wiórków w domu, ale przepis na pewno zatrzymuję :)
upiekłam za to ciastem z budyniem i jabłkami i też sie opycham (chociaż wolałabym coś ekskluzywniejszego :D )

pbg też opycham się świństwami :D wczoraj pizza, a dziś rybka halibucik (to akurat zdrowe) i frytkiiii (z piekarnika, bo szkoda nam wlewać nowy olej do frytownicy) :)
 
reklama
a na jaką dużą blaszkę to jest :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ale mnie zaskoczylas :szok::szok: nawet nie znam wymiarow blaszek :baffled: ale ja mam mniej wiecej 20x22cm i spod wychodzi na grubosc ok 2 cm wiec jak na wieksza blaszke zrobisz z tych proporcji to wyjdzie ciutke mniejsza grubosc biszkoptu

a u mnie juz w piekarniku serniczek z brzoskwiniami :-p a przed chwila zjadlam pyszna zupke szczawiowa... mniam mniam juz od dawna za mna chodzila :tak:
 
Zuzia :))) Ja miałam trochę szczawiu więc połączyłam ze szpinakiem i właśnie wcięłam talerz zupki szczawiowo-szpinakową :)
Aga - jak już zrobisz bounty - zrób fotę i wklej. Robić nie będę na razie, a przynajmniej oczy nacieszę :)
 
ja mam zamiar w poniedziałek robić i jak zdążę, to foty będą banty a jak nie to foty Intruza będą :-p:-p:-p

Zuzia24 a ja pytam o blaszkę bo są różnych wymiarów i ja mam np taką ok 36 na 25 więc mi mikoronki by wyszły.
 
Ja miałam trochę szczawiu więc połączyłam ze szpinakiem i właśnie wcięłam talerz zupki szczawiowo-szpinakową :)

a ja będę miała za godzinkę ... brokułową z groszkiem ptysiowym ...same zielsko dziś króluje ...umówiłyście się czy co :-D:-D:-D:-p.. braciszek mi przywiezie ...
a na razie jem pierożki z kapusta i grzybami :-p
 
reklama
Do góry