reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A co u mnie? Zaś mnie ciut nie było, bo staram się na razie nie myśleć za dużo o staraniach. Chociaż na piątek mam już umówioną wizytę u lekarz ( pojadę z wynikami emka swojego i zobaczymy co u mnie się dzieje). No i zobaczymy co dalej robić.

Ja dzisiaj załapałam doła. Z powodu taty, alzheimera jego i "uprzejmych" sąsiadów..................... ( wymoderowane przeze mnie). Cały czas płaczę i musiałam się zmusić do jakiegokolwiek jedzenia ( nie mogłam jeść z tych nerwów). Mam dylemat co z tatą zrobić. Chyba muszę chociaż na miesiąc oddać go do jakiegoś zakładu opiekuńczego ( chociaż chyba nie da się tego zrobić bez jego zgody), bo inaczej sama wpadnę w depresję.

A z pozytywnych wieści to wróżka jakaś tam wywróżyła mi, że we wrześniu będę w ciąży. No i tego trzymam się jak tonący brzytwy
:tak:

Ps. Sory za smęty, ale mam naprawdę mega doła dzisiaj i musiałam komuś o tym napisać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asia tak jest...pierwszy cykl po nieudanym ivf to cykl z crio...:) Ekspresowo, ale lekarz nie widzial przeciwwskazan I stwierdzil ze mozemy dzialac od razu:) oby szczesliwie:)
 
Ikasia - to super, że od razu będziesz działać. Na szczęście maluszki czekają na Ciebie.

Ja muszę się zastanowić skąd wezmę kasę na kolejne podejście ( chyba kredyt mnie będzie czekał).
 
Kinga super ,że się odezwałaś :-)
Ikasia cieszę się z Tobą, ale zgłupiałam,bo z tego co tu pisały dziewczyny ten cykl zaraz po transferze trzeba odczekać...od czego to zależy?
 
Czesc Dziewczyny,

Masia,
gratuluje!!!!

Gotadora, pozdrowienia dla Twojego stworka i Almy oczywiscie tez :biggrin2: Krolik jak zwykle rewelacyjnie potrafi pozowac do zdjecia hihi

Sylwia
, wspanialy gest ze strony Twojej siostry ale wiem,ze z niego nie skorzystasz bo przeciez juz jestes w ciazy. Twoj organizm musi zaskoczyc. Ostatnio sie udalo z implantacja moze zarodeczek byl wadliwy dlatego odszedl ale tym razem bedzie inaczej. Zycze Ci tego z calego serca.

Kinga, fajnie ,ze tutaj zagladasz. Powodzenia na wizycie!!!
 
Kochane dzięki za ten link do programu, ale GizaS już tez przesyłała i tam trzeba mieć AMH tak 0,5, a ja mam niestety już 0,4, a może i nawet niżej teraz, więc do programu się już nie łapię. Muszę sama skołować kasę.
 
reklama
Do góry