reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kwiatuszek mam nadzieje, ze z babcią będzie dobrze i bardzo się ciesze, ze udało się zorganizować kasę na nowe podejście ;)



A ja zrobiłam test sikany przed chwila i wyszedł mi cień cienia. Domyślam się, że beta nie spadła z tych 17 bo test by nie wyszedł w ogóle. Przy jakiej becie wychodził Wam cień cienia a przy jakiej normalna krecha? Powtórzę jutro z porannego moczu.
jak tescik?
a nasze to 1 podejscie bedzie
 
reklama
Dziewczyny, ale Wy produkujecie :-)
Już nadrobiłam wczorajsze i dzisiejsze posty.

Chciałam życzyć Wam udanego, ostatniego dnia majóweczki. Ja jutro (NIESTETY) do pracy.

Na majówkę misia w teczkę i jedziemy na wycieczkę, a raczej już z niej wracamy :-)


stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_na-majowke-misia-w-teczke-i-jedziemy-na-wycieczke-_7059124.jpg
 
Gotadora, dziękuję, miła jesteś. Ale sama czuję, że wszystkie stymulacje dodały mi kilogramów i przydałoby się zrzucić przynajmniej dyszkę:-)

Sylwia, nie wiem, czy wiesz, że w okresie letnim będziesz miała szpaki, w postaci gości na te wszystkie wymienione przez Ciebie pyszności :-) Już mi ślinka cieknie :-):-):-)
 
Cześć :) Mam nadzieję, że Invimed w Poznaniu nam pomoże. Wolałabym Invictę lub Novum, ale z uwagi na dużą odległość to nie wchodzi w grę. I tak do Poznania mam 70km. Zastanawiam się jak pogodzę przygotowania i podejście do in vitro z pracą... Ale trudno, jakoś trzeba dać radę :) Miłej niedzieli! Pogoda dziś piękna :-)
 
hej dziewczyny

Sylwia a kiedy Ty testujesz?? super masz siostre naprawde zazdroszcze - bylby to piekny gest z jej strony dla Was, ja jestem jedynaczka niestety nie mam na co liczyc:/

Ikasia co do brania luteiny i okresu...to wlasnie ja tak teraz mam....mialam brac luteine przez 14 dni do wtroku a dzis rano patrze cala wkladka czerwono brazowa no to chyba jest to okres?? sama nie wiem juz dzis nie wzielam luteiny bo od 1dc mam brac estrofen no ale teraz juz nic nie leci sama nie wiem co robic?? a jaka masz ta dawke luteiny?? kurde zawsze musi byc cos nie tak;/
 
Joasia ja biorę 3 razy dziennie po 2 tab luteiny I do tego 3 razy 1 tab duphastonu....Ale Ty jestes po crio?? Bo mi umknęło gdzies...
 
ja jestem przed crio - w tym cyklu mam miec...mialam brac luteine przez 14 dni a dzis jest 12 dzien brania i mam krwawienie tylko ze ja biore 2razy po 1 ty masz wiecej to wydaje mi sie ze nie powinnas dostac okresu poki to bierzesz....a ja nie wiem czy mam juz nie brac tej luteiny i traktowac dzis dzien jako 1 dc czy co, bo rano krwawilam a teraz zas nie i dupa nie wiem co robic zeby sobie cyklu nie rozwalic
 
reklama
Martka273 - super wieści u Ciebie :)... gratuluję.

Fusun - współczuję, że Ci się nie udało. Nie poddawaj się kochana.

Asia_77 - trzymam kciuki, żeby kolejny raz był udany &&&&&&&&

Masia123
- kciuki za powodzenie i piękną betkę zaciśnięte.

Lili85 - gratuluję pięknej betki :)

Sylwia_1985 - kciuki za Ciebie też i inne wygibasy.

Madzialenak -super wieści. Twój Sebek rośnie jak na drożdżach :)
 
Do góry