reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Malinuś, nie poddawaj się, pewnie i ja wkrótce do Ciebie dołącze... ale trzeba iść dalej, ja też spróbuje pomimo wszystko, w końcu mam jeszcze 2 śnieżynki, czekają na mnie :) a tak a propos powiem wam, że dziekuje mojemu R że namówił mnie na syrop malinowy tegoż lata, jak znalazł na przeziębienie, z miodkiem, cytrynką... mniam :)
 
reklama
Dagnes, to prawda syrop malinowy jest rewelacyjny na przeziębienie, a szczególnie domowy. bo te sklepowe to szkoda gadać syropki/soki bez malin;)
 
Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie na forum. Razem zawsze raźniej. :-)
aneszka81. ​Jakie miałaś FSH przy pierwszym podejściu? Tak myślę czemu mi dr nie zapisał DHEA? Zdam się na niego-może nie potrzebuję. Zioła nr 3 o. Sroki kupiłam gotowe (skład):
Lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny.
Piję rano i wieczorem
 
Witam Was dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień!!!
Widzę, że jest jakiś nowy wysyp z Trójmiasta :-):-) Was nowe na forum witam również gorąco!!!

Malinuś - za Ciebie trzymam ogromne kciuki, oby beta potwierdziła nasze oczekiwania na cud &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Od rana myślę sobie co by tu zrobić by codziennie potwierdzać sobie, że wszystko z moim dzidziusiem w porządku.. Miałam straszny sen. Śniło mi się, że znowu mam martwą ciążę i karzą mi ją usunąć!! Ja się pytałam czy jeszcze przed zabiegiem robią badanie usg dla pewności a oni, ze NIE i mam nie dyskutować! Próbowałam z tamtąd uciec ale mi się nie udawało. Widziałam same dziewczyny po zabiegach z jakimiś rurkami powsadzanymi do odsączenia krwi!! Maskara po prostu!!! Do niczego w końcu nie doszło bo się obudziłam. A później nie mogłam zasnąć i zastanawiałam się czy dalej jestem w ciąży. Jakiś koszmar!!!
 
Dromat, niestety za dużo myślisz, wiem nie da się inaczej. A z reszta chyba dzisiaj była pełnia, bo ja tez ciężko spałam i miałam jakieś koszmary.
 
domat - o jejciu Biedactwo, straszne koszmary Cię męczą, a niestety nie mamy na nie wpływu. Dobrze, że w ostatniej chwili się obudziłaś i nie dopuściłaś do tego wstrętnego zabiegu
 
A mnie dla odmiany śniło się, że robiłam betki dla 2 maluszków osobno jakimś aparatem i wartość na wyświetlaczu tego urządzonka strasznie szybko się zwiększała zarówno dla 1, jak i 2 Bąbelka ;-) Obudziłam się taaaaka szczęśliwa i szkoda, że budzik zadzwonił ;-)
 
cześć dziewczyny!!! nie wiecie jak to jest z temperaturą jak sie bierze leki bo ja na początku miałam 37 puźniej 37,3 a teraz mam 36,9 to dobrze i sie tak wystraszyłam ze coś jest nie tak że poszłam na bete o 15 bedzie wynik i zrobiłam test wyszły 2 takie same grube krechy to może bedzie ok
 
reklama
Fusun i inne dziewczyny zainteresowane biosteronem.
Przed chwilą dzwoniłam do firmy Lek-am i dostałam odpowiedź, że to jest chwilowy brak, ponieważ opóźniła się produkcja ze względu na brak jakiejś substancji potrzebnej do wyprodukowania tego leku. A na przełomie marca/kwietnia DHEA pojawi się już w aptekach. Także nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać :-)

Madzialenak, wstałam rano bez żadnych problemów. Generalnie lubię sobie pospać, ale to w sobotę. A w tygodniu wystarczy mi kilka godzin snu, nawet 3-4 :-)

Kamryn, z ziołami tez trzeba ostrożnie. Ja np nie mogę stosować tego typu mieszanek (o. Klimuszki, o. Sroki), bo mam niedoczynność wielonarządową i niektóre zioła są zabronione, bo zamiast pomagać, to szkodzą.
 
Do góry