reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tequila - mnie niestety nikt nie proponował, tylko gdzieś coś kiedyś mi mignęło, odnośnie wywoływania stanu zapalnego endometrium ułatwiającego zagnieżdżanie, to chyba o to chodzi. Potem myślałam, że źle coś zrozumiałam i chodziło o nacinanie otoczki, więc przestałam się tym interesować, bo otoczki nam nacinali. Przy najbliższej wizycie zapytam, czy w Gyncentrum też to robią.
 
reklama
Witam Was kochaniutkie w ten piękny słoneczny dzionek. Słonko jest cudowne, czuć wiosnę- uwielbiam wiosnę, daje tyle energii!:)

Widzę, że nie tylko ja mam jedną z oznak zbliżającego się okresu, oczyszczenie jelit..;/

Badanie, zrobiłam, choć nie wiem po co, wynik około 18. Wiem, ze nic z tego, @ się pcha na wszystkie sposoby, mało brakuje a wybuchnę...

Stał by się istny cud gdyby się okazało, że betka urosła dosłownie CUD.
 
masia ja nie słyszałam nic o tym więc zdziwiło mnie że pani doktor proponuje ale wyszło od niej przez to ze nie doszo do zagnieżdżenia ucieszyłam się bo to świadczy o tym że lekarzowi też zależy na tej ciaży a nie tylko na zarabianiu kasy a ten scratching to inaczej biopsja pobiera się kawałeczek endometrium i tak 3 razy w odstępach kilkudniowych
 
Malinuś to moja @ ...zabłądziła biedactwo...kopnij ją w małpi tyłek niech wraca bo ja czekam :-)
a za Ciebie trzymam kciuki Kochana z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Malinus, zycze aby beta Cie pozytywnie zaskoczyla . Kciuki zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Darii,zyczeudanej wizyty w piatek i owocnej stymulacji :-)
 
reklama
Mleczko pszczele, propolis i koenzym zamówiłam w necie po resztę jednak pójdę do apteki. Ale co to jest Alpha Lipolic Acid?
 
Do góry