reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj dawno mnie nie bylo, witajcie. Aisha gratuluje bety, dbaj o siebie i malenstwo.
No i Zosi tak oficjalnie pogratulowac chcialam. Ciesze sie bardzo!!!
U mnie wszystko dobrze. Dzieciaki rosna a ja z biciem serca sledze wydarzenia dotyczace wprowadzenia w zycie projektow dotyczacych uregulowanie spraw in vitro w Polsce...
Goraco was wszytskie pozdrawiam i kciuki zaciskam;-)
 
memories - trzymam kciuki za jutro!!!!! tez stosuje taka metodę że mój M odczytuje moje wyniki online..

Ja zaczelam wczoraj stymulke dziewczyny :szok: krótki protokół.. nie wiedzialam ze jest az tak krótki .. za tydzien w srode moge miec juz pickup... najszybciej, jezeli pecherzyki mi urosna..:( ale stresss. Tym razem dodatkowo bede miec AH.. o więc kolejna walka rozpoczeta! oby ostatnia:sorry2:
 
karamel - nie nakręcaj sie nie potrzebnie, objawy normalnej ciąży , w 6 tc dopadl mnie bardzo silny bol z prawej strony i dostalam plamienia... następnego dnia znalazlam sie juz na stole operacyjnym, dlaczego wogole myslisz o cp? ktory to tc u Ciebie?
 
Dzień dobry

aisha gratuluję Tobie ładnej bety :-)

memories, eevlee
trzymam za Was dzisiaj kciuki.

U mnie dzisiaj 7 dpt, kłucia ustały, zaczynają mnie boleć piersi po bokach. Nadal czekam, ale jest coraz gorzej, spać nie mogę, budzę się o 3 w nocy i leżakuję. Dzisiaj jeszcze miałam 2 okropne sny: jeden to , że podpalono mi samochód, drugi, że piorun uderzył w dom i się paliło. Okropne, skąd to się bierze??
Co do dawkowania luteiny to ja znalazłam sposób :-) używam oliwki w żelu dla dzieci, jest lepszy poślizg :-)

Pozdrawiam Was, idę szykować się do pracy

Miłego dzionka.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i kciuki i fluidki, za wszystko!!!

Adus - > super ze juz zaczynasz, i jeszcze lecisz krótkim protokołem, extra:) powodzenia, tym razem sie musi udac!!!:) Nadal leczysz sie u Szczypt??

A ja juz po pobraniu krwi, wyniki maja byc po 12-tej, ale ja oczywiście sama ich nie sprawdze, zrobię to razem z mężem ok. 16-17. Ale mysle sobie, że jakikolwiek wynik będzie - wiem ze zrobiłam wszystko co można było zrobić. A po nowym roku - jakby co - bedzie sie próbowac dalej. Póki co żyje nadzieją że sie uda teraz:):):)
 
reklama
memories - o kolejnym razie nie masz co nawet myslec bo dzisiejszy wynik udowodni ze sie udalo :tak: Trzymam kciuki za ciebie i eevlee.
buziaczki dziewczyneczki kochane niech ten dzien bedzie najszczesliwszym w waszym zyciu!
 
Do góry