reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aisha, przecież nie może być jakiś ogromnych różnic. a i tak po 14 dniu jesczcze powtórzysz. będzie dobrze gdziekolwiek byś nie zrobiła. a daleko masz do kliniki?
 
No mam troche wyprawy ze 35km, a do przychodni 7 minut spacerkiem....dlatego sie waham. A i ceny rozne oczywiscie, w klinice beta 40zl a w przychodni 25zl. Progesteron 30zl w przychodni, a 46zl w klinice.
No i to cisnienie, i pociagi, no cała wyprawa.
 
Aisha_23 :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Tule Brzusio i Rosnące tam W Tobie nowe życie.:-):-):-):-):-):-):-):-) Tak trzymaj.Zostańcie już przez 9 miesięcy razem.
 
aisha - Wyniki masz wysmienite. Ja bym na Twoim miejscu zrobila kolejny wynik w przychodni. Nie ma co sie przemeczac dodatkowymi podrozami (nie w Twoim pieknym stanie). Zobaczysz ze kolejnka betka potwierdzi tylko piekny przyrost betki.
Super wiesci dla dziewuszek oczekujacych na betke po Crio :-) - udaje sie.:-D Aisha zaczela ciag pozytywnego testowania. mamories - teraz kolej na ciebie zaraz potem agapl i madzielanek. Czy pominelam jakies crio transferowiczki????
No i oiczywiscie wszystkie dziewczynki na swiezym cyklu wamm tez duuuuuzo szczescia i pozytywnego nastawiena zycze.
 
Aisha, uwazam,ze Twoja beta jest juz ladna i ewentualne wahania zwiazane ze zmiana labo nie beda az tak bardzo widoczne. Gdby beta byla 2cyfrowa pojechalabym do kliniki ale w TWoim przypadku smialo idz do przychodni. Nie ma co sie w Twoim stanie przemeczac :tak:
 
Tak dziewczyny, ja jutro robie bete rano, ale bede ja robic u mnie w przychodni, a nie w klinice. Niestety jak bede robic bete w przychodni to wyniki beda dopiero w czwartek ok 11.

Mogłabym miec wyniki juz jutro-czyli tego samego dnia, ale nie dam rady przed praca na w stresie jechac do mojej kliniki, dlatego postanowiłam...co ma byc to będzie. Takze jutro o 7 oddaj krew, a w czwartek dowiem się jaka jest wyrocznia;) Oby bylo okey:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry