reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj dawno mnie nie bylo, witajcie. Aisha gratuluje bety, dbaj o siebie i malenstwo.
No i Zosi tak oficjalnie pogratulowac chcialam. Ciesze sie bardzo!!!
U mnie wszystko dobrze. Dzieciaki rosna a ja z biciem serca sledze wydarzenia dotyczace wprowadzenia w zycie projektow dotyczacych uregulowanie spraw in vitro w Polsce...
Goraco was wszytskie pozdrawiam i kciuki zaciskam;-)
 
memories - trzymam kciuki za jutro!!!!! tez stosuje taka metodę że mój M odczytuje moje wyniki online..

Ja zaczelam wczoraj stymulke dziewczyny :szok: krótki protokół.. nie wiedzialam ze jest az tak krótki .. za tydzien w srode moge miec juz pickup... najszybciej, jezeli pecherzyki mi urosna..:( ale stresss. Tym razem dodatkowo bede miec AH.. o więc kolejna walka rozpoczeta! oby ostatnia:sorry2:
 
karamel - nie nakręcaj sie nie potrzebnie, objawy normalnej ciąży , w 6 tc dopadl mnie bardzo silny bol z prawej strony i dostalam plamienia... następnego dnia znalazlam sie juz na stole operacyjnym, dlaczego wogole myslisz o cp? ktory to tc u Ciebie?
 
Dzień dobry

aisha gratuluję Tobie ładnej bety :-)

memories, eevlee
trzymam za Was dzisiaj kciuki.

U mnie dzisiaj 7 dpt, kłucia ustały, zaczynają mnie boleć piersi po bokach. Nadal czekam, ale jest coraz gorzej, spać nie mogę, budzę się o 3 w nocy i leżakuję. Dzisiaj jeszcze miałam 2 okropne sny: jeden to , że podpalono mi samochód, drugi, że piorun uderzył w dom i się paliło. Okropne, skąd to się bierze??
Co do dawkowania luteiny to ja znalazłam sposób :-) używam oliwki w żelu dla dzieci, jest lepszy poślizg :-)

Pozdrawiam Was, idę szykować się do pracy

Miłego dzionka.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i kciuki i fluidki, za wszystko!!!

Adus - > super ze juz zaczynasz, i jeszcze lecisz krótkim protokołem, extra:) powodzenia, tym razem sie musi udac!!!:) Nadal leczysz sie u Szczypt??

A ja juz po pobraniu krwi, wyniki maja byc po 12-tej, ale ja oczywiście sama ich nie sprawdze, zrobię to razem z mężem ok. 16-17. Ale mysle sobie, że jakikolwiek wynik będzie - wiem ze zrobiłam wszystko co można było zrobić. A po nowym roku - jakby co - bedzie sie próbowac dalej. Póki co żyje nadzieją że sie uda teraz:):):)
 
reklama
memories - o kolejnym razie nie masz co nawet myslec bo dzisiejszy wynik udowodni ze sie udalo :tak: Trzymam kciuki za ciebie i eevlee.
buziaczki dziewczyneczki kochane niech ten dzien bedzie najszczesliwszym w waszym zyciu!
 
Do góry