reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny.
Podczytuję Was od pewnego czasu.
Trzymam krzciuki za wszystkie starające się coby miały wysokie bety a tym zaciążonym życzę spokojnych 9 miesięcy.
Ja miałam transfer w sierpniu i teraz w brzuszku rośnie maleństwo.
Też życzę wszystkim testującym dziś aby ten dzień był dla Was najszczęśliwszy w życiu tak jak dla mnie był gdy zrobiłam betę i okazało się że udało się i zaszłam w ciążę. Mam już 39 lat i to moje pierwsze dziecko tak więc marzenia się spełniają. Pamiętajcie o tym. Przesyłam wiruski ciążowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Dziewczyny dziekuję za wsparcie i kciuki - dziś szczegolnie się przydadzą.
Memmories, ja za chwilkę śmigam na oddanie krwi. Poźniej do pracy, gdzie mam tyle zajeć, że nawet nie będzie kiedy pomysleć. Wyniki poznam wieczorem. Oczywiście od razu Wam przekażę wiadomości. Strasznie się boje... Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie no i za Memories też trzymam.
 
Eevlee, Memories, nadal trzymam mocno kciuki i nie puszczam, az nie dowiem sie jakie betki :tak:
Mnie ten sam stres czeka za 2 dni i juz mnie strach ogarnia. Wymyslilam sobie,ze zrobie sikanca jutro rano ale jutro 13 i moze byc pechowy.
 
agapl jezeli sie zdecydujesz na sikanca jutro tomzycze ci aby od tej ory kazdy 13sty dzien miesiaca byl najszczesliwszy w Twoim zyciu. Z teko co pamietam to Zosia testowala 13-go i dla niej okazal sie szczesliwy.
 
dzięki dziewczyny, jestescie Kochane!!!!!!

wieczorkiem napisze do Was, boje się strasznie. Brzych mnie boli jak na okres...ale nic nie leci czerwonego na szczescie. dam znac. Jeszczez raz dziekuje Wam bardzo, co ma byc to będzie, teraz juz przesądzone wszystko. Buziaki wielkie!
 
reklama
eevlee, memories - specjalnie dla was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

trzymajcie sie czekam na dobre wiesci z wysokimi betkami w tle
 
Do góry