reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

marcikuk - powiem Ci więcej, lekarz ocenił, że jest tylko 5% szans na poronienie
tylko praca mnie męczy, siedzę już taka wypruta, ale po pracy planuję te nogi wyłożyć do góry:)
u mnie z objawów to bóle brzucha i to nieszczęsne plaamienie, tylko te bóle brzucha to podobno raczej po stymulacji
no i strasznie się cieszę, bo powiedział, że jestem w ciąży, huurra!
 
reklama
Ika - no widzisz, wiec nic się nie martw. A w pracy powiedziałaś bo w ciąży to chyba jakieś przerwy większe ci przysługują.
Bole brzucha mogą być, moja siostra chyba do 4 miesiąca miała bóle jak na @ w tym czasie co by miała dostać. Lekarz jej się kazał nie martwic. Ja zauważyłam u siebie zmianę w piesiach. Bola niemal od początku, a ostatnio takie jakby pełniejsze się zrobiły i twardsze.
A już niedługo zobaczymy nasz bąbelki na usg i dowiemy się ile ich tam u nas rośnie :-):-):-)
 
ika super ciesze sie bo takie wiadomości podnosza nas starajacych sie na duchu i nie przejmuj sie tymi plamieniami bo moja siostra tez miała takie jak ty i dziś ma zdrowa coreczke:)
marcikuk, ika ciekawe ile serduszek macie w brzuszku:) ciesze sie bardzo i wierze że niedługo też bede sie cieszyc z ciąży tak jak wy:-)
 
marcikuk - nie powiedzialam bo nie chce zapeszać, tym bardziej, że wiem, że nikomu się to nie spodoba
bardzo ale to bardzo się pilnuję i jak przed chwilą trochę zaczęły trząść mi się ręce, to zrobiłam sobie odpoczynek;
co do piersi to nie mam objawów ale w pierwszej ciąży też nie miałam
a co do bąbelków, to mąż się pytał lekarza, ale ten stwierdził, że nie jest w stanie nic wyrokować
 
miska 126 - a długo miała te plamienia i czy też była po in-vitro
a tak poza tym to dziękuję Ci za dobre słowo i życzę Ci, abyś dołączyła do ciężarówek jak najszybciej
 
Hej dziewczynki:) ja nareszcie dostałam wiadomość: moja dawczyni była dziś na wizycie u doktora i dostała antyki Stediril30 ma to brać do 4 maja a później stymulacja. wieczorem zadzwonię do lekarza i zapytam się co ja w tym czasie mam robić.
Chciałabym, żeby udało się zrobić transfer na koniec maja....
 
aniołeczek - to dobrze że są już nowe wiadomości i coś zaczyna się dziać.
Maj już w zasadzie niedługo więc szybko zleci. Tak koniecznie zadzwoń do lekarza co masz robić ale z tego co widzę to też chyba dostaniesz anty albo progynova. Zresztą nie ma co zgadywać wieczorem się dowiesz.
Daj znać oczywiście po rozmowie.
 
Ika- prawda, że piękne uczucie?!?!:-):-):-):-) odnośnie tych plamień to możesz tak jak Lola pisała zbadać sobie progesteron, no i szkoda, że musisz pracować, ale po pracy to grzecznie daj się obsługiwać:-D
 
anileczku - no widzisz już blisko musisz się uzbroić w cierpliwosc. W medycynie na wszystko czasu potrzeba. Daj znac po rozmowie z lekarzem.

sylha - jak tam twoje mdłości meczą cie jeszcze???
 
reklama
Do góry