reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kurcze dziewczyny ja właśnie zaczęłam krwawic:-( od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze tak jak na @ a teraz jak poszłam do toalety to na papierze miałam trochę krwi. Wiem ze niby sie tak zdarza ale oczywiście strasznie się przestraszyłam.
Ika9 - czy ciebie tez brzuch pobolewa???
 
reklama
Marcikuk- może to krwawienie to tak jak w przypadku bólu brzucha co miesiąc w terminie@. Moja Tesciowa mówi , ze miała przez 3 mies @.
Wiesz znowu tez zapytam o ten progesteron bo jestem na tym punkcie bardzo przewrazliwiona . Wiem , ze mieszkasz w UK a tam nie bardzo podtrzymują ciążę i nie dają progesteronu w tabletkach. Ja tez mieszkam w UK ale in vitro miałam w Polsce i wiem, ze tu nie miałabym szansy na utrzymanie ciąży z moim niskim progesteronem. Nawet jak poszłam do GP i powiedziałam , ze muszę kontrolować itd to on powiedział , ze do 12 tyg oni nic nie robią . Leki wysylala mi mama z Polski. Objawem niedoboru progesteronu są plamienia itd. Czy Ty bierzesz progesteron? Ja biorę luteine 3*4 oraz Duphaston 3*2 wiec max dawki. Do tego ciagle biorę zastrzyki Clexane na rozrzedzenie krwi.
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
 
Lola - biorę progesteron w postaci czopków cyclogest 400mg. teraz jak sobie zapodałam czopka to miałam krew na palcu, czerwonawa jakby ze śluzem. wiem ze do lekarza nie mam co iść.
 
Marcikuk- no jak brązowawy to często czytałam dziewczyny taki miały i było git, ale się oszczędzaj!!!!!Qrcze żeby tylko wszystko było dobrze!!!!!&&&&&&&&&I mam nadzieję, że jutro nic już nie będzie!!!!
 
sylha - najgorsze jest to ze ja się oszczędzam, do pracy jeszcze nie wróciłam, w domu wyleguje się na kanapie, wstaje tylko żeby coś upichcić. kurcze no. najgorsze jest to ze ta krew jest.
 
reklama
Marcikuk- a nie masz w pobliżu żadnej polskiej kliniki ?? Ja tez byłam na początku ciąży tylko ze mieszkam w Londynie a tu jest pełno polskich klinik.
Druga opcja to zadzwoń jutro do swojej kliniki gdzie mialas in vitro to może cię zbadaja.
Trzecia to w większości szpitali w UK jest coś takiego jak Early pregnancy unit. Mamy z koleżankami to juz wyprobowane i warto iść. Najlepiej w godz porannych miedzy 8-11 bo potem to tylko przez emergency i trzeba długo czekać . Idziesz tam i mówisz , ze jesteś w ciąży, boli Cię brzuch i krwawisz po czym wypelniasz ankietę i robią Ci USG. Ja tak byłam 2 tyg temu bo chciałam zobaczyć czy jest serduszko a nie chciałam płacić znowu w polskiej klinice. Sklamalam , ze mam takie objawy jak wyżej napisałam i miałam USG.
 
Do góry