reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agawa...a dlaczego mamy sie nie zalapac na szczescie?co my gorsze jestesmy !:-) damy rade :tak:

joweg...u mnie podstawowe badanie to byloTSH i te 4 rozklady...mnie wyszlo delikatnie podwyzszone, wiec musze to nadzorowac...mysle, ze beda mi powtarzac to badanie przed transferem...
odpoczywaj poki mozesz kochana, bo potem te twoje 3 bable nie dadza ci spokoju:-D

ika...hura!! gratuluje kochana:tak:

anioleczek...dobrze, ze z dawczynia sprawa sie wyjasnila...i teraz juz pewnie jestes spokojniejsza, ze wszystko idzie po twojej mysli:tak: daj znac co lekarz powiedzial:-)

a ja jutro z rana na posiew ide...nienawidze jak ktos mi gmera w podwoziu i to dodatkowo czyms mi otwiera wejscie...masakra...ale dla dobra sprawy sie poswiece, byle by sie okazalo, ze jest wszystko ok i zadnych bakterii mi nie wychoduja:tak:
milego dnia, uciekam z moim na spacerek bo codzinnie dlugo chodzimy na spacery, zeby moja krew dobrze krazyla:-D
 
reklama
po świętach mamy same dobrze wiadomości na forum:)
Dzwoniłam do doktorka
ech jestem taka przejęta, że nie wiem co pisać... więc tak powiedział, że dokąd dawczyni bierze antyki, to ze mną nic się nie dzieje. Wizyta planowana jest w okresie majowego weekendu, ale dokładnie mamy się umawiać w ostatnim tygodniu kwietnia. Jak ona będzie stymulowana to ja też. Żadnych badań mam do tego czasu nie robić (dziwne? ale jak tak mówił lekarz...) więc czekam na MAJ!!!:-)
 
anioleczek- to nasza grupka juz na maj jest hehehe :) superrr :) na kiedy ci transfer wypadnie ?

miliaa- u mnie robia caly czas TSH tylko ale teraz zrobilam szczegolowo u innego lekrza , no i wielkie oczekiwanie na :


MAJ !!!!!!!
 
joweg jeśli pójdzie wszystko zgodnie z planem to do 4.05 dawczyni bierze antyki, potem 10-14 dni stymulacji czyli mamy jakiś 14- 18 maj no i punkcja i transfer czyli w okolicach 20 maja:)
 
anioleczek- anytki czyyli zastrzyki czy antykocepcyjne tabletki ? to superrr ale 20 to niedziela :d ja licze na 21 maja transfer :D a tesciowej urodziny hhehehe to moze bedziemy mialy razem transfer:D
 
joweg tabletki pisałam o tym gdzieś wyżej
Może 20 to niedziela ale ja mówię tak około 20 może po 20. zobaczymy. Na razie nie znam szczegółów. czekam na wizytę początkiem maja
 
to czekamy razem ja jak dostane 6 maja @ to 8 bede miec wizyte i zaczne juz brac jakies hormony :) moze dostaniesz superr prezent na rocznice slubu bo widze ze masz poczastkiem czerwca :)
 
reklama
czesc dziewczyny już po pracy na szczęście:)
ika tak była po in vitro ale nie pamietam ile czasu miała plamienia ale dośc długo:tak: tak więc nie martw sie tylko dbaj o siebie o maluszki:-)

aniołeczek- super że już macie nowa dawczynie także już wszystko idzie do przodu:-)
 
Do góry