reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

palu - lekarz w Polsce z uwagi na plamienia kazal mi zrobic dzisiaj bete, wyszla podwojna czyli 188 a wiec poki co jest ok, wiec mam nadzieje ze z moimi babelkami wszystko ok
za 2 dni znowu mam zrobic bete, czy dobrze przyrasta i powiem Wam, ze za kazdym razem to jest duzy stres
maz 10 razy wzdycha zanim pojedzie po odbior;)
wszystko przez te plamienia
jutro dzownimy do naszego lekarza w Ostrawie,mam nadzieje ze wleje w nas nadzieje ze wszystko jest ok...
 
reklama
ika9 - jestem pewna ze jest ok tym bardziej ze betka ładnie przyrasta. A Tobie tak jak i mnie zacznie się 5 tydzień a w 4 tygodniu mogą wystąpić plamienia tak gdzieś wyczytałam i raczej nie ma powodów do obaw. Wiem ze to stresujące bo pewnie sama bym panikowała gdybym ja miała plamienia ale na pewno wszystko jest ok. Zycze dużo spokoju.
 
lekarz w Polsce z uwagi na plamienia kazal mi zrobic dzisiaj bete, wyszla podwojna czyli 188 a wiec poki co jest ok, wiec mam nadzieje ze z moimi babelkami wszystko ok


no to super, że ładnie przyrasta!!! Gratulacje :-)
Kurcze, jak tak sobie podczytuję to zaczyna mi sie roić głupia myśl... skoro tylu osobom sie udało, to my na to szczęście sie nie załapiemy..... echhh @@ nadal nie ma, więc pewnie stąd to czarnowidztwo...
Miłego dnia dziewczyny!
 
marcikuk - lekarz z Ostrawy powtarza, ze to normalne, ze moze wystapic plamienie, ale tutaj w Polsce lekarz ma juz inne zdanie; i komu wierzyc?
jednak mam glebokie przekonanie, ze wszystko bedzie dobrze i doczekam sie maluchow,

agavva - ja wierze, ze Tobie tez sie uda i ze nie ma znaczenia ilu sie udalo; natomiast im wiecej dziewczyn pisze, ze sie im udalo, tym wieksza nadzieja, ze im tez sie uda, bo teraz in-vitro jest na coraz lepszym poziomie i coraz czesciej sie udaje; moja jedyna rada - wybierz sobie dobrą klinikę i uzbrój się w cierpliwość i dużą dawkę nadziei; poza tym jak ma sie nie udac tym wszystkim mlodym dziewuszkom, kiedy udaje sie takim wiekowym jak ja;)
 
Ika- musisz wierzyć i być dobrej myśli!!!!!:tak: Magdusia też miała plamienia i jak się okazało była to implantacja zarodka!!!!

Ja byłam wczoraj u ginia, ze względu na zielonkawy śluz, który od czasu do czasu sie u mnie pojawia, ale UFFF odpukać wszystko OK. Ale wizytę poświąteczną miałam gratis i w ogóle takie pustki wczoraj były:-D, że przed czasem weszłam
 
sylha no to miałaś niezłe szczęście... a może to ja mam takiego pecha, że ZAWSZE trafiam na tłok!
ika9 ja już klinikę mam wybraną - ta sama co sylha i póki co jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że za miesiąc zdania nie zmienię :-)
 
sylha - u mnie lekarz tez mowil, ze to moze byc po implantacji, ale wg moich wyliczen implantacje mialam ponad tydzien temu, to jak dlugo bedzie to plamienie implantacyjne;(
agavva - jesli masz dobra klinikę to połowa sukcesu, w takim razie pozostaje mi życzyć Ci powodzenia!
 
sylha - u mnie lekarz tez mowil, ze to moze byc po implantacji, ale wg moich wyliczen implantacje mialam ponad tydzien temu, to jak dlugo bedzie to plamienie implantacyjne;(
agavva - jesli masz dobra klinikę to połowa sukcesu, w takim razie pozostaje mi życzyć Ci powodzenia!

A może teraz jest implantacja drugiego zarodka:) czy tylko jeden mialas podany ? Np ja jak byłam w 6 tyg to widziałam jeden zarodek a juz w 7,5 widziałam 2 i ładnie serduszka bily w obu tyle , ze różnica w wielkości ok 5 dni. Teraz czekam na 3 maja bo wtedy mam kolejne USG i dowiem się czy nadal bedą oba;)))
A może te plamienia tez są od niedoboru progesteronu? Czy bierzesz jakas luteine albo Duphaston i czy kontrolowalalas ten wynik teraz? Mi od razu po in vitro kazał lekarz zbadać i co tydz musiałam kontrolować bo na tej podstawie dobieral dawkę progesteronu . Jak się okazało mam tak niski, ze bez tego bym nie utrzymała ciąży. Teraz juz powoli zmniejszam dawkę i luteine mam juz odstawić .
 
reklama
ika9 - ja również wyczytałam ze plamienie może pokazać się jeszcze w 4 tygodniu bo wtedy następuje ostateczne zagnieżdżenie się zarodka. A poza tym może być tak jak Lola pisze ze następne zarodki się zagnieżdżają, przecież z tego co pamiętam 3 miałaś podane:-) Kiedy jedziesz na USG???
 
Do góry