reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ilka gratulacje pieknie przyrastajacej bety nie marwt sie na zapas na pewno wszystko dobrze sie skonczy:)
agavva tak dobra klinika ale jeszcze wazniejsze jest dobre labo;)
 
reklama
joweg ja robiłam test 8 dnia po transferze....i była blada krecha druga :)ale ewidentnie była:)zarodki były 3 dniowe.....a 2 kwietnia minęła mi rocznica transferu:):):)

Bąbel nam rośnie.....
A w ogóle hej babencje!!!!!!!!:)
Dawno mnie nie było...:(Wiecie może kiedy po cesarce mogę zgłosić się po odbiór mrozaczków????
mi mowili ze trzeba rok odczekac...
mnie z poniedzialku na wtorek w nocy sponieweralo stracznie czyms sie podt´rulam albo mialam grype zoladkowa...masakryczna noc,,wczoraj caly dzien dochodzilam do siebie no i mam stresa czy z okruszkim wsio ok:(bralam wegle i staralam sie duzo pic ile sie da wczoraj to praktycznie non stop pilam tylkow wieczorem zglodnialam i zrobilam rosolek...makabra...
 
hej a ja bylam dzis zrobic dokadnie tarczycy :) wiecie o tym ze jak ma sie problemy z tarczyc to zwieksza 4 krotnie szanse na poronienie :szok: bylam w szoku jak to uslyszalam !!!! a w klinikach nieplodnosci badaja tylko podatwowe TSH, i koleznace sie nie udalo teraz zrobila ta tarczyce i sie okazalo ze musi brac leki i te to moglo spowodowac ze sie nie udalo hmmmm


a tak pozatym to siedze w domu na chorobowym :)
 
Ostatnia edycja:
Joweg- nie wiem, macie inne zasady. U nas jak nam nie wychodziło to pierwsze co to dostałam skierowanie na badanie tarczycy....

Agavva- wpadnij na ploteczki opolanek:-)
 
Ostatnia edycja:
sylha, marcikuk - mąż dzwonił do Ostrawy, lekarz składał nam gratulacje, wczoraj miał wolne ale dzwoniła do niego Pani embriolog, żeby powiedzieć, że mi się udało:)
w ogóle pocieszył nas i powiedział, że mam nie robić co 2 dni bety bo to zbędny stres i mam starać się prowadzić niewyczerpujący tryb życia (niestety muszę chodzić do pracy);
powiedział, że plamienia moga być i nadal mam brać 3x2 dziennie utrogestan (czyli progesteron) i prednison
a ok. 20-ego mam przyjechać na usg, usłyszeć serduszko albo serduszka!
sylha - pierwsze badania robiłam na zlecenie kliniki w Polsce i też kazali robić mi tarczycę
 
ika9 - no widzisz wiec się już nie martw skoro Ci lekarz powiedział ze tak może być. Do pracy tez zacznę chodzić od poniedziałku a po pracy nogi do góry i odpoczywamy. A masz już jakieś objawy????
Głowa do góry i się cieszymy bo JESTEŚMY W CIĄŻY !!!
 
reklama
Do góry