reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roxii- no właśnie postaraj się dostać do PL lekarza, bo jednak co 2 głowy to nie jedna i nie zawsze warto opierać się tylko na 1 opiniii!!!
 
reklama
Agapl13 w pobliżu mojego miasta niestety nie ma żadnej polskiej kliniki, napewno bym sie tam udała tak zeby chociaż sprawdzić opinie innych lekarzy. Ale niestety tu w Szkocji nie ma żadnej pl kiniki :sorry2: Pozatym wiesz raczej nie ma szansy na to zeby to dzieciątko rozwijało się prawidłowo w macicy, bo po pierwsze hormon hcg nieprawidłowo przyrasta(zbyt wolno), a po drugie usg robiło mi dwóch róznych lekarzy i żaden w macicy nic nie widział. Wczoraj był 7 tydzien i 2 dzień ciąży więc coś juz powinno być widac, a nie ma nic:no::-(
 
Dziewczynki jaką powinnam miec jutro Bete skoro 11 dpt była 105,9 a jutro bedzie 16dpt czyli 5 dni pózniej . Mi wyszło, ze powinna byc min 380 ale nie wiem czy ja dobrze to liczę :confused:
 
Witaj Roxii

Przeszłam dokładnie to samo przy pierwszym transferze. Ciąża pozamaciczna jajowodowa. Beta na początku przyrastała, ale strasznie wolno, potem zaczęła spadać. W klinice powiedzieli że lada dzień zarodek sam obumrze i dostanę @. Fakt plamiłam, ale nie przypominało to normalnej @. Potem przeszło. Myślałam że po wszystkim. Za miesiąc w kolejnym cyklu aby odebrać mrozaczki, a tu zonk. Beta ponad 2600. W klinice in vitro nie wiedzieli gdzie jest zarodek, ale wiedzieli napewno że nie ma go w macicy. Poleciałam do znajomego lekarza w szpitalu i tam zrobili mi usg. Brało w nim udział 5 lekarzy. Po ok. 0,5 h znaleźli zarodek w samej końcówce jajowodu. Na drugi dzień byłam już po zabiegu. Nikt nigdy nie proponował mi żadnego zastrzyku. Tak więc wiem co czujesz. Kochana trzymaj się dzielnie.
 
Sylha,moj futrzak,tez przybiera takie pozycje na grzbiecie a juz najbarzdiej uwielbia spanie ze mna na poduszce, zabierajac wiecej niz polowe a ja mam sie zadowolic reszta.:-) Aj, te rozuszczone zwierzaki hihihi

Roxii, kochana, badz silna. Nie rozumiem jednak, dalczego lekarze chca jeszcze czekac do poniedzialku. Wg mnie oni sami nie sa do konca pewni,czy to jest ciaza pozamaciczna,czy nie.
 
reklama
Lola216 mnie również się wydaje , że będzie blisko 400 beta.
Roxi kochana bardzo mi smutno z powodu tego co Ciebie spotkało i że ciągle nie wiadomo co dalej i musisz czekać- nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie co teraz przeżywasz ze swoim M-takie to wszystko niesprawiedliwe-trzymaj sie-myślami jestem z Tobą
 
Do góry