reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agapl13 w pobliżu mojego miasta niestety nie ma żadnej polskiej kliniki, napewno bym sie tam udała tak zeby chociaż sprawdzić opinie innych lekarzy. Ale niestety tu w Szkocji nie ma żadnej pl kiniki :sorry2: Pozatym wiesz raczej nie ma szansy na to zeby to dzieciątko rozwijało się prawidłowo w macicy, bo po pierwsze hormon hcg nieprawidłowo przyrasta(zbyt wolno), a po drugie usg robiło mi dwóch róznych lekarzy i żaden w macicy nic nie widział. Wczoraj był 7 tydzien i 2 dzień ciąży więc coś juz powinno być widac, a nie ma nic:no::-(
Edi na MedowBank. tel:07791644371. lub Dean Terrace Clinic18 Dean Terrace
Edinburgh
EH4 1NL
Telephone:
[COLOR=#49535A !important] 0131 332 7941
albo :
[COLOR=#49535A !important] 0131 343 6243 [/COLOR]​
[/COLOR]
otwarte
poniedzialek - czwartek: 9 30 am to 7.30 pm
piatek: 9.00 am to 3.30 pm
*sobota: 9.30 am to 12 noon
(tylko dla osob ponizej 25 roku zycia i w azie naglego wypadku) moze umow sie na wizyte.
 
reklama
Witajcie

podczytuje was od pewnego czasu, ale jakoś brakowało odwagi by wyjśc z ukrycia...

Gratuluje tym co się powiodło.. tym co się starają dużo siły cierpliwości i sukcesu a tym swieżo po nieudanej próbie dużo,dużo siły do dalszej walki i wiary,że cud nadejdzie niebawem.

Roxi bardzo wam współczuję... nie wiem czemu każą ci czekać i czemu nie moga wykryc gdzie jest twoje maleństwo... Oby wszystko szybko sie wyjasniło i skończyło sie dla was tak, by potem nie było problemu z kolejnymi próbami.

Teraz troszke o mnie Mam na imie Ania mieszkam ok 200 km od Poznania i leczę sie w Poznaniu własnie.

Staramy sie o dziecko ok 5 lat z czego 2 naturalnie potem wszelkie badania i wyszło że mam PCO a partner słabe nasienie i we wrześniu 2011 r. mieliśmy in vitro niestety nieudane.Podany był 1 zarodek a zostały 2 mrozaczki i teraz jestesmy w trakcie przygotowań do crio.

Brałam antyki 30 dni a od 1 marca czyli 3 dnia cyklu wieczorem 3 x 1 Estrofem i w środę w 9 dc a 6 dni brania Estrofemu endo ok 6-7 mm i lekarz kręcił nosem, ale stwierdził,że transfer w środę raczej bo endo musi jeszcze urosnąć. W poniedziałek kolejne usg i zobaczymy jak endo sie ma.

Na własna rekę biore Magnez z wit E i vit B6 x 2 i folik x 1

Tym razem chcemy aby podano dla zarodki bo wiadomo z mrozaków mniejsze szanse na sukces a 2 zarodki troszke te szanse zwiekszą.

Mam do was pytanko jakie endo miałyscie w dniu transferu lub crio? Czy te moje 6-7 w 9 dc jeszcze urosnie do środy czyli 16 dc? Czy jakos moge te endo pogrubić?

Pozdrawiam
 
roxiii- przeczytalam Twoj post i nie wyobrazam sobie co musisz kochana przechodzic ,ale to napewno nie latwe wiec trzymaj sie myslami jestem z Toba :)

dziewczyny po ilu powinnam sie zglosic do lekrza jak spoznia mi sie @ ?
 
Cześć dziewczyny!!! przepraszam was na wstępie ale nie moge się jeszcze połapać która historia jest z któa związana, mam nadzieję z ze z czasem bedę was pamiętać po nicku i wdrożę sie w to wszystko bardziej:(Współczuję bardzo Roxii -bo dowiedzieć sie że jest się w ciąży a teraz stać przed taką trudną decyzją...po prsostu wniosek z tego taki że sama wysoka beta na początku to tak naprawdę dopiero początek walki o dzidzię:(Mam nadzieję ze wszystko bedzie oki i jakoś sie ta sytuacja rozwiąże i zarodeczek gdzieś sie tam ukrył i lekarze go znajdą:)zdrowego i silnego:)Naszała mnie też taka reflekscja i zgadzam sie z wami w 100% że trzeba sie cieszyć z tego co człowiek ma i że mamy taka możliwośc jak In Vitro -bo inne choróbska sa o wiele gorsze i wielu ludzi blisko nas ma czasami o wiele straszniejsze życie od nas:(także do góry głowy i dla wszystkich dobre fluidki przesyłam. Co nas nie zabije to nas wzmocni:)Jeszcze raz przepraszam że nie wymieniam wszystkich po Nicku ale jak tylko bedę tu dłużej siedziec to wszysrkie was poznam i wtedy juz nie bedzie problemu:)Takze narazie skromne pozdrowienia
 
Edi na MedowBank. tel:07791644371. lub Dean Terrace Clinic18 Dean Terrace
Edinburgh
EH4 1NL
Telephone:
[COLOR=#49535A !important] 0131 332 7941
albo :
[COLOR=#49535A !important] 0131 343 6243 [/COLOR]​
[/COLOR]
otwarte
poniedzialek - czwartek: 9 30 am to 7.30 pm
piatek: 9.00 am to 3.30 pm
*sobota: 9.30 am to 12 noon
(tylko dla osob ponizej 25 roku zycia i w azie naglego wypadku) moze umow sie na wizyte.

Dzięki za fatygę ale niebardzo czytelne jest dla mnie to co wkleiłaś
:sorry2: To pierwsze na Medowbank to jest blisko mojego miejsca zamieszkania ale niekojarze zeby była tam jakaś polska klinika wiem ze jest tam klinika dentystyczna ale tez nie polska. Co do tego na Dean terrace Clinic to jest centrum planowania rodziny i tam tez poalków nie ma, tam się umawia tylko na jakies tam konsultacje i z tego co wiem nie robią tam zadnych konkretych badań. A to trzecie to w ogóle nie wiem co to bo tylko podałaś godziny otwarcia i tel, a i w nawiasie coś jest napisane, że tylko do 25 roku zycia ja mam 27 więc lipa poza tym tak jak mówię nawet nie wiem co to jest.
Ale dziękuję Ci bardzo , że chciało Ci się szukać:tak: Ja juz nieraz szukałam polskiej kliniki w moim mieście i nie znalazłam, pytałam też ludzi na forach i nikt nic nie wie:sorry2:
 
Ania- witaj :-) spokojnie endo Ci jeszcze podrośnie do tego czasu, ja jak dobrze pamiętam to też coś w tych okolicach miałam :-) Pisałaś, że bierzesz wit na własną rękę i folik- nie zlecił Ci go gin?!?!?!U mnie pierwsze co to mam brać właśnie folik.....
 
ANIA Ja w miałam transfer w 19 tyg cyklu a endo z tego co lekarz mówił miałam 14 mm także myślę że spokojn
ie ci urośnie nie martw się;)
 
Dzięki za fatygę ale niebardzo czytelne jest dla mnie to co wkleiłaś
:sorry2: To pierwsze na Medowbank to jest blisko mojego miejsca zamieszkania ale niekojarze zeby była tam jakaś polska klinika wiem ze jest tam klinika dentystyczna ale tez nie polska. Co do tego na Dean terrace Clinic to jest centrum planowania rodziny i tam tez poalków nie ma, tam się umawia tylko na jakies tam konsultacje i z tego co wiem nie robią tam zadnych konkretych badań. A to trzecie to w ogóle nie wiem co to bo tylko podałaś godziny otwarcia i tel, a i w nawiasie coś jest napisane, że tylko do 25 roku zycia ja mam 27 więc lipa poza tym tak jak mówię nawet nie wiem co to jest.
Ale dziękuję Ci bardzo , że chciało Ci się szukać:tak: Ja juz nieraz szukałam polskiej kliniki w moim mieście i nie znalazłam, pytałam też ludzi na forach i nikt nic nie wie:sorry2:
wiem ze u nas jest polski gin kolezanak moja byla jak byla w ciazy i slyszalam ze w Aberdin cos jest. kurcze bylam pewna ze u ciebie tez jest. a szuklaas na emito.net
 
reklama
Roxii - Skarbie trzymaj się, ja pierdzielę co za lekarze, a z drugiej strony może jest jeszcze szansa. Kochana wszystkie jesteśmy z Toba.
Ania - ja również leczę się w Poznaniu, gdzie ty będziesz miała in vitro i u jakiego lekarza się leczysz. Ja jak podchodziłam do punkcji mialam endo około 12 mm, więc na pewno wzrośnie, nie bój się , ja już 9dpt.
 
Do góry