reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Madzia- a kiedy masz kolejną wizytę?!?!?!Ja akurat wczoraj czytałam jak u dziecka się tworzą narządy płciowe i z początku wyglądają tak samo: 2 fałdy i kulka- u dziewczynek kulka się zmienia w łechtaczkę a fałdy w wargi sromowe, a u chłopców z kulki robi się prącie a z fałd moszna.....A ja u ciebie na suwaczku widzę już 13 tydzień dlatego się pytam :-)

Nostaligia- ja również trzymam kciuki, żeby cysta zniknęła!!!!!!!!!!
 
reklama
Kasiaczek , bulka - Witam kobitki na forum

Kasiaczek - Podziwiam Twoją koleżankę , ale i Ciebie że się zdecydowałaś na znajomą dawczynię. Ja też korzystałam z dawczyni w klinice w Bielsku. Wcześniej leczyłam się w Katowicach i tam wpisali mnie na listę oczekujących na komórki i faktycznie mija już rok i odzewu nie ma. Przeniosłam się do Bielska bo tam są dawczynie , że tak powiem od ręki , zdrowe młode kobiety. W każdym razie życzę Ci powodzenia , oby udało się z 1 razem. Jeżeli dobrze pamiętam to masz mieć podane zarodki 2-dniowe , ja bym poprosiła o 2-3 żeby podali.

bulka - Trzymam kciuki za Twoje bąbelki . Życzę Ci żeby oczekiwanie na bete szybko minęło i żeby była super wysoka.:tak:

Nostalgia - miałaś jednak dobre przeczucie , że coś jest nie tak. Można się zdenerwować jak już człowiek coś zaplanuje to ciągle coś się miesza. Oby cysta się wchłonęła i wszystko było ok. Daj znać po kolejnej wizycie.

Roxii - Czekamy na informację od Ciebie.
 
Ja już dzisiaj mam takiego doła, wszystkie objawy przeszły, nic kompletnie, dzis 9dpt. Ryczec mi się chce przez to wszystko:no:
 
oliwia80 tzymja sie kochana jakos to bedzie :) nieldugo testujesz !!!!

ja chce juz moja @ a jej ani widu ani sylchu , a dzis 34 dc :/ nie wiem co sie dzieje ;:)
 
Ja już dzisiaj mam takiego doła, wszystkie objawy przeszły, nic kompletnie, dzis 9dpt. Ryczec mi się chce przez to wszystko:no:

biudlko ja mialam takiego dola juz w niedziele...ryczalam pod prysznicem ze sie nie udalo na pewno:(makabra...na dodatek moj maz caly tydzien na nartach a ja sama---dobrze ze Zosia ze mna jest..chyba bym dostala hopla samej...przytulam!
 
Oliwia- spokojnie, ja też mam takie dni, że zero objawów i nie dołuj się tym faktem, bo to tylko fasolince szkodzi!!!!!!
Minie- super, że Wam się udało i teraz też tak będzie :-)
A ja się zaczynam o naszą Roxii martwić, nie daje znaku życia, mam nadzieję, że nie mam jeszcze większych problemów aniżeli już miała:-(
 
Bulka , Kasiaczek witam Was gorąco !

Dziewczyny tak sobie myśle , ze czasami trzeba na wszystko spojrzeć z drugiej strony.... Jestem pewna, ze każda z nas zostanie w końcu mama a są dziewczyny, ktore nie maja juz na to szansy. Moja najlepsza przyjaciółka 10 lat temu miała białaczkę. Udało jej sie przetrwać ta chorabe jednak szans na ciaze bez dawczyni komórki nie miała. Czekała z decyzja o in vitro i w końcu gdy sie zdecydowała okazało sie, ze ma jakiegoś torbiela z zawartością nowotworową. Usunęli jej wszystko wraz z macica;( Dziewczyna ma 30 lat. Teraz pozostała jej tylko adopcja... Teraz w momentach kiedy jestem załamana przypominam sobie o niej lub o wielu innych ludziach , których np nie stać na in vitro i wtedy naprawdę doceniam to co mam czyli zdrowie, kochanego męża i rodzine .... Tak wiec dziewczyny tez spojrzcie na wszystko z tej strony . Bedzie dobrze ...
 
reklama
Do góry