reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kaska tak pytałam właśnie ludzi na emito, zresztą nie tylko ja szukałam pl kliniki i niestety nikt nic nie wie:no: Mieszkam tu 5 lat gdyby był jakiś pl gin lub klinika napewno bym o tym wiedziała. Kurcze Edi to takie duze miasto w sumie stolica szkocji a nie ma tu żadnych pl lekarzy:sorry2: Trudno nie będę nic kombinować, niech mi dadzą ten zastrzyk w pon i będzie święty spokój, mam juz dość, chcę żeby to się zakończyło. Na normalną ciąże szans i tak juz nie ma:no::-( Trzeba odczekać 3 miesiące i próbowac znów, nic na to nieporadzimy....
 
reklama
Dziewczyny czy Wy za Wasze tabletki placicie tez tyle kasy??? Czy macie jakaś zniżkę ? Ja za Clexane zapłaciłam 130 zł, za luteine dopochwowa 20zl a za duphaston 33zl / ceny za 1 opakowanie. Jestem w szoku bo moja mama na to wszystko wydała 700 zł a to mi starczy tylko na 3 tyg przez moje końskie dawki. Zastanawiam sie czy nie ma zniżek na to bo lekarz mi nie zapisał ze znizkami a Pani w aptece powiedziała, ze są niby i juz nie wiem o co chodzi ? Napiszcie proszę ile wy placicie
 
Ostatnia edycja:
Lola ja lecze sie w NIemczech i moje koszty ICSI, nie meza, sa dofinansowane w 50% a mimo to zaplacilam za same leki ponad 10000 €:/
Witajcie,
Oliwia jak sie czujesz?dolek przeszedl?
 
Witajcie

dzieki za odp.

Co do foliku to mój lekarz na pytanie co warto brać np folik falvit mama czy coś to pytał po co...

na pytanie czy in vitro z swiezych zarodków ma wiecej szans na powodzenie niz z mrozaczkow powiedzial ze szanse sa takie same ehhh a przeciez nie sa...

O lekach to ja się nie wypowiadam bo brałam tylko 2 tyg po transwerze poprzednio więc nie zbankrutowałam...
 
Witam :-)

Lola- dupek 33zł?!?!?Kobito ja płaciłam 45zł!!!!!!W opolu i obojętnie jaka apteka to cenę bardzo podobną mieli z kolei za lutkę mi wyszło 15zł....no ale właśnie ja też takich dawek nie mam i mam już tylko dupek jeszcze przez 15 dni.

Ania- trochę dziwny ten twój lekarz:eek:, bo jak myśmy się zaczęli starać o dzidzię (jeszcze bez podejrzeń, że mamy problemy) to i mój poprzedni gin gonił żeby folik brać, witaminy na razie nie koniecznie, ale folik tak, bo odpowiada za prawidłowy rozwój centralnego układu nerwowego dziecka. Ileż ja się go najadałam zanim w ciążę zaszłam.....
 
HEJ Lola 216 jak poszłam do apteki po Clexane to też dostałam szoku bo aptekarz mówi mi 95 zł + 2 opakowania duphastomu to wyszło pk 200 zł i zdębiałam. Poszłam więc do swojej kliniki i powiedzała mi Pani że Clexane od stycznia nie jest refundowane na niepłodność i po prostu z ceny normalnej czyli 16 zł zapłacic mam prawie 100 zł. Po prostu porażka ale cóż trzeba to sie kupi nie ma wyjścia:)Także leczenie w Polsce jest tanie szczególnie dla bezpłodnych Par:)
 
Lola niestety po tych zmianach cen leków refundowanych już takie tanie one nie są-pamietam, że luteina w tamtym roku była sporo tańsza-teraz płace ze zniżką ok 17zł,a kosztuje ponad 30-Ty 20zł, bo każda apteka ma inna marżę.
Duphastonu nie brałam, ale z tego co napisała Sylha, to nie płacisz aż tak dużo.Ja zamiast clexane miałam fraxiparine i też w tamtym roku była tania ,a już na początku stycznia płaciłam coś ok.70zł za 10zastrzyków-także suma sumarum wychodza kolosalne sumy:szok:
Bulka masz rację leczenie bezpłodności to spory wydatek-ja jeszcze z lekami do stymulacji załapałam się w tamtym roku-podejrzewam, że ich ceny też wzrosły chyba , że się myle np.Diphereline,Gonal, Menopur, ovitrelle.
 
reklama
Joweg a u mnie bardzo słonecznie:-DJ amam dziś duzo energii-już wysprzątałam-po południu przyjedzie rodzinka, to jakąś sałatkę muszę zrobić-zmykam sobie włosy umyć-zajrzę pózniej-miłej soboty
 
Do góry