reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moondust-napewno w przypadku schorzenia genetycznego dotykajacego konkretna plec mozna zapytac albo lekko zasugerowac lekarzowi jezeli on sam na to nie wpadnie, w polsce napewno trzeba placic za wszyystko samemu , a w innych krajach mysle ze to jakos jest refundowane ale nie mam pojecia jak i czy kazdy embriolog potrafi :) wiec mysle ze powinnas zapytac co on o tym sadzi :)


http://badanie-nasienia.pl/pl/ciekawostki/wybor-plci-dziecka/
 
reklama
ewelina jeszcze raz gratulacje:) masz bete jak na blizniaki:))
wiolka5 fajnie zobaczyc kropki tylko jakos nie przezywalam tego tylko sie patrzylam z powaga i w sumie nawet nie wiem co do mnie lekarz mowil. Bede sie cieszyła jak sie zdrowe wykluja:)
MoonDust to ile Twoi znajomi kasy na to wydali? hehe w PL to robili?
amalfi ogladalam ddtvn od rana i chcialam obejrzec ten reportarz ale tak zglodnialam, ze musialam isc zjesc i to przegapilam:))
u mnie w klinicie chyba nie robia badan genetycznych zarodka ani nie sprawdzaja plci dziecka. Az jestem ciekawa.. jak nie zapomne to za miesiac sie spytam:) i np jesli by to bylo tansze to z checia bym dorzucilam do tej mojej procedury inv badania genetyczne i kazala wsadzic parke:)
mi sie snilo na samym poczatku po pozytywnym tescie, ze beda dwie dziewczynki i sie tego trzymam:)) jedna czarna druga blond z rudym:) hehe ale przed tym znowu mowilam, ze jest chlopiec,a dziewczynka sie za niego schowala i ze sa dwa babelki:) zobaczymy za jakis czas co tam za male pasozyty we mnie siedza:)

a tak powaznie to sie troche stresuje bo od wczoraj powoli odstawialm estrofem i mowil, ze moge plamic;/ i jak bralam 3 tablety tak od wczoraj biore dwie i chyba jeszcze jutro wezme dwie, a pozniej jeszcze moze 2-3dni po jednej...
i mowil, ze jak mnie muli caly czas to zebym dupka odstawila.. ale wydaje mi sie, ze 6 lutek i moj maly progesteron to chyba za malo i chyba sobie jeszcze pocierpie bo boje sie ryzykowac..chyba ze na 2szt dziennie zmniejesze.. ale jak ewelina ma progesteron 150 w 15dpt a ja mialam w tym terminie 20 to troche malo.. nie robilam badan i nie wiem jaki mam teraz
 
joweg zapytam przy okazji swojego lekarza jak zostanie nam czas na wizycie no i nie zapomnę... :)

palu robili wszystko w Polsce i chyba więcej niż raz, poprzednie ciąże się nie utrzymywały. Ale ponieważ nie jestem z nimi zbyt blisko więc mam tylko szczątkowe informacje.
Wiem na pewno, że w Invictcie szeroko stosuje się badania genetyczne, szczególnie przy programie IV do skutku oraz u par w zaawansowanym wieku. Piszą tam, że dzięki temu zmniejszają do minimum ryzyko podania nieprawidłowego zarodka i przez to ryzyko poronienia. Nie wiem jak w pozostałych klinikach. Mam wrażenie, że w innych klinikach mało się o tym mówi i nie za często praktykuje...
 
czesc dziewczynki ja od wczoraj z moimi 2 babelkami, plasterki oczywiscie naklejone he he he :)))) oj dziewczynki tak bym chciala zeby sie udalo bo nie mam juz wiecej mrozakow... a mam pytanie autem normalnie moge jezdzic???

ewelina
gratuluje !!!
jakie leki bralas po criotransferze ????
 
MiMI powdzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
u mnie w pon. pukncja hurra koniec klucia jeszcze tylko ovitrelle jutro wieczorem:)

mamy 6tke...trojke dostane:)zobaczymy jak to wyjdzie w praniu:)
 
reklama
Do góry