reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ewelina125 - Gratuluje !!!! :-):-) Ciesze sie,ze w koncu sie Tobie udalo:-). Widze,ze duzo przeszlas ale doczekalas sie na szczescie ogromnej "nagrody.":-):-) Zycze spokojnych 8 miesiecy.


lolitko200 - Mam wielka nadzieje, ze jak urodzisz to nie opuscisz nas i nadal bedziesz wspomagala dobrymi radami !!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mimi- ja się czuję całkiem normalnie, jedynie staram się unikać chorych osób i nie nadwyrężać swoich sił i się chooooolllernie nudzę......:-p:-p:-p:-p:-p
 
sylha to taak jak ja tez sie nudzie ale dzisiaj chcialam sobie posiedziecw domku no i siedzie :))) dobrze ze juz po 20 bo zaraz bede brac sie spac strasznie senna jestem dzisiaj he he he :)))) a tu jeszcze tyle mamy do testowania mam nadzieje ze szybko zleci :))) naklejalas plasterek ??? moje sie trzymaja caly czas patrze czy nie odpadly ale to dobre jest bo przynajmniej nie mysle nad glupotami :))))
 
Mimi- a iludniowe miałaś podawane?!?!?!Ja pięciodniowe i dokładnie za tydzień jadę na betę- i to jeszcze cały dłuuugi tydzień:eek::eek::eek:
Po opisie widzę, że duuużżżooo już przeszłaś trzymam mocno kciuki za ciebie!!!!!
Kiedy ty testujesz?!?!?
 
Ostatnia edycja:
sylha bastocysty mialam podawane 5dniowe jade 5.03, tak 10dpt zawsze testowalam... no przeszlam troche i bardzo bym chciala zeby teraz sie udalo bo nie mam juz mrozakow i bedzie trzeba wszystko od nowa :(((( ja za ciebie tez trzymam mocno kciuki :)))))
 
Hej dziewczynki
Mialam dziś usg 3D-cudowny widok-z niunia wszystko dobrze-mierzy całe 4cm.
Przesyłam Wam fluidki ciążowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Trzymam kciuki za podchodzace do ivf, testujące niebawem i zaciążone :-)
 
Zawsze miałam te same leki, gdyż zawsze miałam mrozaki. Wiem, że dziewczyny w novum które mają transfer ze świeżych dostają też coś przeciwzakrzepowego i estrofem.
 
reklama
Mimi- to potrzymamy sobie nawzajem!!!!
U nas też te badania wykonują, choć jeżeli jest coś nie tak to właśnie zarodki często przestają się rozwijać, pewnie dlatego mi też z 12 zostały w sumie3.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry