reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

moondust-wlasnie dzisiaj rano w tvn byl gosciem profesor z invicty i mowil o badaniach genetycznych zarodkow.zmniejsza to ryzyko urodzenia dziecka z wada genetyczna.moim zdaniem bardzo potrzebne sa takie badania.szkoda,ze inne kliniki robia to rzadko.ja przynajmniej wczesniej o tym nie slyszalam.
 
reklama
dzieki diewczynki teraz najgorszy czas to czekanie... dzisiaj posiedze w domku a jutro juz pojezdze autem jak nie ma wsumie przeciwskazan, bo nie usiedze tak w domu hehehhe a na urlopie jestem choc dzis taka senna jestem ze co pol godziny robie sobie drzemki he he he :))))
 
Mimi:
ja po crio brałam encorton 1 rano i 1/2 w południe, bromergon 1 raz dziennie, folik i 10 lutein na dobę - brałam 3 x 2 tabletki podjęzykowo w dzień i 4 na noc dowcipnie.
 
ala - wysle ci na priva adresy.w bialym 2 kliniki sa dobre: artemida i bocian. ja wybralam artemide z kilku wzgledow i serdecznie polecam niezaleznie od lekarza (kazdy nie schrzani sprawy). w bocianie zas maja slynnego dr mrugacza ktory jest dobry. ceny w obu klinikach sa w miare porownywalne. nie polecam trzeciej kliniki kriobanku ze wzgledu na cene glownie

sham - jakie info Ci dokladnie potrzeba? daj znac to pomoge jak moge


lolitka200 - Bardzo, bardzo dziekuje za adresy !!!!!!!!
 
ewelina - kurde, ale ty duzo tego progesteronu bierzesz. szok normalnie. aby sie tylko ciaza dbrze rozwijala

palu - pytalas o bicie serca. 139 to idealnie. wazne zeby bylo min 120 bo wtedy to troche slabiutko....moj synek ma ok 130 zwykle
 
reklama
sylha to zostalo nam czekanie :)))) a jak sie czujesz po transferze????

ewelina dziekuje za odpowiedz a wczesniej przy criotransferze tez mialas takie same leki w takich dawkach aja tez biore duzo luteinki :))))

lolitka a duze dawki progesteronu moga zaszkodzic ??? bo ja tez biore 10tab na dobe luteiny tylko ze podchodze na cyklu bezowulacyjnym
 
Do góry