reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Palu ale piękne bąble, aż mi się łezka w oku zakręciła:-D Super maluszki, niech się zdrowo rozwijają!!!:-)
 
Palu - Piękne zdjęcie a bąbelki jeszcze piękniejsze. Bardzo Ci gratuluję.

Ewelina125 - Też bardzo Ci gratuluję , zwłaszcza , że jak widać w opisie długą drogę przeszłaś. U mnie też podobnie z przejściami i czekam , aż w końcu zobaczę tą pozytywną bete.

Roxii - No to czekam w takim razie na nowe wiadomości od Ciebie. Pozdrawiam

Ala - Bardzo dobrze że się postawiłaś. Jeżeli nie czujesz się dobrze żeby teraz podchodzić do crio to lekarze muszą
się ustosunkować. Lepiej trochę odczekać niż miało by być coś nie tak. Czekam na kolejne wieści
 
Ostatnia edycja:
Dziś byłam na wizycie:
15DPT - hcg 777, progesteron 150,6. Kolejna wizyta 5 marca. Miałam podany 1 zarodek.

Ewelina wiesz, ze ostatnio o tobie myslalam i zastanawialam sie co u ciebie. w koncu dobre wiesci. bardzo sie ciesze i trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie. Fajnie, ze sie odezwalas a jeszcze lepiej, ze z taka wiadomoscia. buziolek dla ciebie. :-):-)

lolitka - a ty juz niedlugo zobaczysz swojego syneczka. trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie. :-D

a wszystkim testujacym, jajaeczkujacym i przygotowujacym przesylam dzidziowe fluidy. :tak::tak::tak:
 
reklama
palu-prawda,ze to piekne zobaczyc te dwie male kropki!!!moje wisza na lodowce.spokojnych miesiecy zycze!
ewelina-super!gratulacje!a mowilam,ze ten rok to prawdziwy baby boom!
 
Do góry