reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agniecha75- w cuda nie wierze hehe :D no i czekam na malpe a po ile gram to wszytsko czy po rowno ? to na plodnosc tak ?:D i to caly cykl mozna pic czy jak?
 
reklama
magdusia - gratuluje:-)
kaska31 - w którym dniu po transferze robiłaś sikańca? No i czy sprawdzałaś go jeszcze raz czy bladziocha nie wyszła - bo ja po godzinie z kosza wyciągnęłam w 9dpt i przez kolejne 2 dni też blada wychodziła po kilkunastu minutach.
Joweg marsz do gina, możesz sobie tym czekaniem zaszkodzić!!:wściekła/y:

Aisha_23 ma USG dopiero w środę
 
A wszystkiego po równo, mam opakowania po 50 g. A kurację stosuje się 1 miesiąc picia, 1 tydzień przerwy, 2 m-ce picia, 2 tyg. przerwy, 3 m-ce picia i 3 tyg. przerwy, a potem apiać od nowa...
Przy czym w lutym mam planowany transfer, więc nawet nie zdążę skorzystać z całej procedury. Chyba, że się znowu nie uda:baffled: , no to będę pić dalej.
 
agniecha75- nie agdaj gluot musi sie udac bo jak nie to zobaczysz znajede cie i nakopie do tylka !!!!:-):-):-)
bety72- nie mam czasu isc do ginekologa :) moze w przyszlym tygodniu :)
 
bety72- to go zapraszam :) hehhe ale chyba zbiera sie na okres bo glowa mnie muli t juz wzielam tabletke na migrene tylko nie wiem czy to z tego ze okes sie zbliza czy ze nie jadlam nic caly dzien :/
agniecha75- zartowalam kochana :) trzymam za ciebie kciuki :) za nas wszytskie :) ja w majuz chyba podchodze do crio :)
 
reklama
magdusia - gratuluje:-)
kaska31 - w którym dniu po transferze robiłaś sikańca? No i czy sprawdzałaś go jeszcze raz czy bladziocha nie wyszła - bo ja po godzinie z kosza wyciągnęłam w 9dpt i przez kolejne 2 dni też blada wychodziła po kilkunastu minutach.
Joweg marsz do gina, możesz sobie tym czekaniem zaszkodzić!!:wściekła/y:

Aisha_23 ma USG dopiero w środę
byla blada kreska teraz wyciagnelam z kosza i patrze zciemniala troszke a sikanca robilam z moich wyliczen wychodzi 12 dzien po transferze,sikanca robilam rano jak widzialam niebyla jedna krecha tylko dwie jedna ciemna a druga jasna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry