reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, przepraszam ze sie nie odzywalam, ale staram sie maxymalnie wyciszyc, odstresowac, nie czytac info w necie...Jutro usg kolo 15.00. Dam znac na pewno jak sprawy sie maja. Dzis w nocy obudzil mnie silny bol brzucha, mam nadzieje ze to jednak dobry znak. Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!
 
Hej dzisiaj znowu powtorzylam test z rana wyszly dwie keski z tym ze jedna blado rozowa ale wiesz moge miec tak od lekow tez tak moze byc.

hej, ja tez bralam jak wiele dziewczyn progynowa i to nie ma absolutnie wplywu na wynik testu, jezeli to jest jak rozumiem 12 dpt to gratuluje, masz druga kreske wiec zaskoczylo, rob test codziennie i obserwuj czy kreska jest stopniowo mocniejsza-u mnie tez byla slaba ale byla wiec....
 
hej, ja tez bralam jak wiele dziewczyn progynowa i to nie ma absolutnie wplywu na wynik testu, jezeli to jest jak rozumiem 12 dpt to gratuluje, masz druga kreske wiec zaskoczylo, rob test codziennie i obserwuj czy kreska jest stopniowo mocniejsza-u mnie tez byla slaba ale byla wiec....
dzisiaj to juz 13 dzien i krecha bladorozowa ktora po pol godzinie troszke sciemniala
 
kaska31 ja też tak miałam jak Bety72, 12 dpt beta 114 a poranny test sikany na początku tylko jedna kreska a druga bladziuteńka dopiero po jakiejś godzinie albo i wiecej. Fajnie, że się druga pojawiła u Ciebie :) będzie wszystko ok.
A mnie dla odmiany dopadł katar... leczę się czosnkiem. Strasznie się przestraszyłam bo zaczęłam czytać, że we wczesnej ciąży infekcje wirusowe mogą być szkodliwe dla płodu. Dzwoniłam do lekarza, potwierdził, że może tak być ale nie zdarza się to nazbyt często... Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia bądź wiedzę w tym temacie?
 
Moondust - ja załapałam okropne przeziębienie na początku ciąży: mocny katar i kaszel. Kichałam co 5 minut i myślałam, że mi fasolka wyskoczy z brzucha albo jej to zaszkodzi w inny sposób. Na szczęście nic złego się nie stało. Dzidzia się rozwijała i rozwija prawidłowo i już niedługo faktycznie mi wyskoczy z brzucha ... ale nie za sprawą kichania :-)
Jedz czosnek i cebule, napij się herbaty z cytryną i miodem i się oszczędzaj ... a wszystko będzie dobrze!
 
Matylda78 pocieszyłaś mnie, to dla mnie wszystko ogromny stres, pierwsza upragniona od lat ciąża, wszystko cały czas postrzegam jako potencjalne zagrożenie... :) Ale mam tylko katar na szczęście, gardło już mnie nie boli no i nie kaszlę. Niestety na sam widok cebuli robi mi się niedobrze... nie mogę znieść jej zapachu ani smaku. Piję ciepłe mleko z czosnkiem i miodem, lekarz zezwolił mi łykać rutinoscorbin i paracetamol jeśli zajdzie konieczność.
 
reklama
Do góry