reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

kaska31 Bardzo mi przykro kochana , ale jeżeli mówisz o teście sikanym to jeszcze nic straconego. Często tak jest że mimo wysokiej bety test nie wychodzi. Jeżeli masz możliwość zrobić badanie krwi to nie ma na co czekać.
 
reklama
kaska31- bardzo mi przykro ale powiem ci ze ja tez to czulam, nie jest ci napewno latwo :( zadnej z nas nie jest ...... trzymja sie
 
Jo.M- jak bym miala pieniążki odłożone to już bym pewnie podchodziła, no ale niestety musze najpierw uzbierac kasiorkę:zawstydzona/y:i tak mi gdzies zejdzie z 4-6 miesiecy :-(ale luty-marzec wybieram sie na urlop do PL i wtedy chciałabym zaliczyć 1 wizytę w klinice, tylko jeszcze nie wiem na którą się zdecyduję :confused2::sorry:
 
kaska31- ale poczekaj do bety !!!! wczesniej nie pij !!!! a potem sie napij to pomgaa bynajmnije mi :) tylko nie popadnij w alkoholizm :D moj maz mowi ze ja juz przesadzam heheh
 
Hej dziewczyny w Nowym Roku!
Roxi witaj:-)
Muszę się Wam do czegoś przyznać, ale od razu na swoje usprawiedliwienie dodam,że nie chciałam zapeszać-zrobiłam bętę w piątek w 10 dobie po transferze, ale wynik dziś odebrałam i wynosi 109:tak:.Zrobiłam też teraz test po południu i wyszła tak długo oczekiwana druga krecha:tak:Jutro w 14 dobie po transferze powtórzę betę i zrobię progesteron-mam nadzieje, że ładnie przyrośnie.
Nie dociera jeszcze to wszystko do mnie:happy:
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie i za Was też cały czas trzymam kciuki.
 
Hej dziewczyny w Nowym Roku!
Roxi witaj:-)
Muszę się Wam do czegoś przyznać, ale od razu na swoje usprawiedliwienie dodam,że nie chciałam zapeszać-zrobiłam bętę w piątek w 10 dobie po transferze, ale wynik dziś odebrałam i wynosi 109:tak:.Zrobiłam też teraz test po południu i wyszła tak długo oczekiwana druga krecha:tak:Jutro w 14 dobie po transferze powtórzę betę i zrobię progesteron-mam nadzieje, że ładnie przyrośnie.
Nie dociera jeszcze to wszystko do mnie:happy:
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie i za Was też cały czas trzymam kciuki.
Moje gratulacje.
 
reklama
Wiam was kochane wlasnie zrobilam test niestety nic z tego:no::no::no: wyc mi sie chce. Wiedzialam ze ta bedzie czulam to.
bardzo mi przykro kochana, ze nie wyszlo:-( nie martw sie, trzeba sie starac dalej i nie poddawac...sciskam cie mocno ! <tuli>

a kolei tobie Magdusia gratuluje kochana, ale jestes, ze nic sie nie przyznalas:-) cudownie, dajesz nadzieje, ze moze sie udac!
joweg...gdzie masz @? hahaha...a kiedy idzesz do gina?
 
Do góry