reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lula2000 strasznie mi przykro, ale nie poddawaj się, na pewno nam wszytskim się kiedyś uda.

No i wkońcu jest agulak, złamała tą czarną passę, teraz już nam się uda :D
Gratulacje serdeczne!!!!
 
Witam
Strasznie mi przykro Lula200 :(

Dziewczyny odebrałam betkę w 9 dniu po transferze i jest 63,25!!!
Nie wiem co o tym myśleć!!!
Ja nie wierze w to co widzę !!!!

Aha i jeszcze pytałyście o inną klinikę o której myślałam to Invimed i dr Dworniak, słyszałam dużo dobrego o nim.

cudowna beta :) Zaciskam nadal kciukasy :)
 
agulkak nareszcie dobre wiadomości!!! :happy: gratulacje kochana trzymam kciukasy za piękny przyrost betki!!!!!!
Lula pamiętaj nie możesz tracić wiary i nadziei (wiem, że łatwo mówić ale ja jestem w takiej samej sytuacji więc wiem co mówię). Zbieramy siły i walczymy dalej sham Ciebie też to się tyczy :tak:
Dziewczyny musimy dać radę!!!
 
agulkak GRATULACJE!!! dbaj o siebie i dzidzie!
Ja od dziś na zwolnieniu lekarskim przyjęłam pierwszy zastrzyk Gonalu F .Bałam się strasznie ale kułam się sama ;) zaczynamy wysiadywanie ;) Trzymajcie kciuki! POZDRAWIAM
 
reklama
agulkak nareszcie dobre wiadomości!!! :happy: gratulacje kochana trzymam kciukasy za piękny przyrost betki!!!!!!
Lula pamiętaj nie możesz tracić wiary i nadziei (wiem, że łatwo mówić ale ja jestem w takiej samej sytuacji więc wiem co mówię). Zbieramy siły i walczymy dalej sham Ciebie też to się tyczy :tak:
Dziewczyny musimy dać radę!!!

upsa j to muszę trochę odpocząć!! ale jeśli tylko podładuje organizm chciałabym dalej próbować!!
i te święta będą smutnymi :(
 
Do góry