reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lula2000 strasznie mi przykro, ale nie poddawaj się, na pewno nam wszytskim się kiedyś uda.

No i wkońcu jest agulak, złamała tą czarną passę, teraz już nam się uda :D
Gratulacje serdeczne!!!!
 
Witam
Strasznie mi przykro Lula200 :(

Dziewczyny odebrałam betkę w 9 dniu po transferze i jest 63,25!!!
Nie wiem co o tym myśleć!!!
Ja nie wierze w to co widzę !!!!

Aha i jeszcze pytałyście o inną klinikę o której myślałam to Invimed i dr Dworniak, słyszałam dużo dobrego o nim.

cudowna beta :) Zaciskam nadal kciukasy :)
 
agulkak nareszcie dobre wiadomości!!! :happy: gratulacje kochana trzymam kciukasy za piękny przyrost betki!!!!!!
Lula pamiętaj nie możesz tracić wiary i nadziei (wiem, że łatwo mówić ale ja jestem w takiej samej sytuacji więc wiem co mówię). Zbieramy siły i walczymy dalej sham Ciebie też to się tyczy :tak:
Dziewczyny musimy dać radę!!!
 
agulkak GRATULACJE!!! dbaj o siebie i dzidzie!
Ja od dziś na zwolnieniu lekarskim przyjęłam pierwszy zastrzyk Gonalu F .Bałam się strasznie ale kułam się sama ;) zaczynamy wysiadywanie ;) Trzymajcie kciuki! POZDRAWIAM
 
reklama
agulkak nareszcie dobre wiadomości!!! :happy: gratulacje kochana trzymam kciukasy za piękny przyrost betki!!!!!!
Lula pamiętaj nie możesz tracić wiary i nadziei (wiem, że łatwo mówić ale ja jestem w takiej samej sytuacji więc wiem co mówię). Zbieramy siły i walczymy dalej sham Ciebie też to się tyczy :tak:
Dziewczyny musimy dać radę!!!

upsa j to muszę trochę odpocząć!! ale jeśli tylko podładuje organizm chciałabym dalej próbować!!
i te święta będą smutnymi :(
 
Do góry