reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A w jakiej klinice podchodzicie do in vitro? moje szczęście pochodzi z Salve

Moje szczęścia to zasługa invi med - u wrocławskiego!!! Też mogę mówić o tej klinice tylko w samych superlatywach, bo jestem bardzo zadowolona, tym bardziej ze mam porównanie z inną kliniką w której mi powiedzieli że nie mamy szans nawet na in vitro!! Zmieniliśmy klinikę na wrocław i udało się za pierwszym razem;-)
 
reklama
dziewczyny

sie nie obrazcie za to co powiem ale dlaczego nie zalozymy watku 'ciaza po ivf' albo cos w tym temacie?


ja mysle ze kazda z nas sie cieszy ze wam sie udalo, i takie newsy sa potrzebne tutaj zeby dodac otuchy - ale juz rozmowy od usg, serduszkach i brzuszkach to nam starajacym sie troche smutno robi. wiecie jak to jest - jak sie nie jest w ciazy to troche boli jak sie widzi kobity w ciazy, slyszy o ich mdlosciach itd.... chcialabym prosic przez wzglad na starajace zeby moze zmniejszyc na watku rozmowy typowo ciazowe.....? a watek ciazy po ivf jest potrzebny i tak i tak - ja napewno zaloze jak juz sama bede z brzuszkiem sie obnosic (jesli wy mnie wczesniej nie wyprzedzicie)
 
dziewczyny ile czekałyście na 2 transfer? ja miałam 9 maja niestety nieudany :( Lekarz z Invimedu powiedział, że możemy próbować w kolejnym cyklu. Zastanawiam się jednak czy nie trzeba zrobić jakiejś przerwy?
 
MATYLDA-rano jestem z toba ty pewnie bedziesz wczesniej znala wyniki z betki bo ja tu betki nie robie bo nie robia tylko tescik sikanca mam na 5czerwca ustalony,odezwij sie jutro prosze buzka!!!!
Kama - :) No to niezle , ja przeciez tez w uk robilam transfer :))) Juz jestem po. Test ciazowy z krwi, mam miec 1 czerwca ( w dzien dziecka)... ale to jakos tak szybko mi sie wydaje, no ale nic, oni sie lepiej znaja na testach i wynikach niz ja :)
A tobie z krwi nie beda robic? Dlaczego?
Lolitko - ja osobiscie nie mam nic przeciwko, wiadomosciom o usg, mdłosciach i rosnacych brzuszkach. Mi osobiscie miło sie czyta takie wpisy i przy okazji moge sie czegos dowiedziec/nauczyc.
Pozdrawiam potransferowo!
 
Kasia
więc mozliwe że jeszcze nie zobaczysz serduszka, bo kiedyś czytałam że najwczesniej można zobaczyć 25dpt, ale są wyjątki, wiadomo, każda ciąża jest inna, w każdym razie jak nie będzie jeszcze widać to nie masz się co martwić bo 23dpt to jeszcze wcześnie

Wiem że starającym się dziewczynom może być ciężko czytać o dolegliwościach ciążowych innych kobiet itp, dlatego ja staram się tego nie robić tylko odpowiadam na pytania dziewczyn......jak będzie taki wątek "ciąża po in vitro" chętnie się zapiszę :-)
 
dziewczyny ile czekałyście na 2 transfer? ja miałam 9 maja niestety nieudany :( Lekarz z Invimedu powiedział, że możemy próbować w kolejnym cyklu. Zastanawiam się jednak czy nie trzeba zrobić jakiejś przerwy?

jesli masz mrozaki to dawaj od razu... nie ma co czekac. jesli to nowy cykl stymulowany - to wtedy trzeba czekac
 
ja również jesdtem tego samego zdania co Lolitka (nie jest łatwo czytać o mdłościach jak niczego bardziej w danej chwili się nie pragnie) i bardzo dziękuje ci Wera za założenie wąteczku. dołącze niedługo. a tymczasem cieszcie się brzuszkami i zdrowymi dzieciątkami na "ciężaróweczki po in vitro"
 
reklama
Wiem że starającym się dziewczynom może być ciężko czytać o dolegliwościach ciążowych innych kobiet itp, dlatego ja staram się tego nie robić tylko odpowiadam na pytania dziewczyn......jak będzie taki wątek "ciąża po in vitro" chętnie się zapiszę :-)

dzieki Wera - za to co napisalas i ze jestes. nam tu trzeba ciezarowek coby radzily i dzielily sie swoim pozytywnym doswiadczeniem. tylko te dolegliwosci i brzuszki....;(

i dzieki za zalozylas watek nowy - ja mam nadzieje do niego dolaczyc juz wkrotce: od momentu moich 2 kresek :)
 
Do góry