reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cieżaroweczki poki jeszcze nie ucieklyscie na nowe forum napiszcie, czy zastrzyki przy stymulce, i po transferze trzymalyscie w lodowce....teraz jest cieplo wiec .........po transferze jechalyscie do domu(jesli mialyscie w klinice odleglej od domu) czy zostalyscie na 1 chociaz nocke w hotelu po t, ja mam ok 300 km do kliniki....
 
lena

jakie masz zastrzyiki? rozne sie roznie trzyma.. co do 300km - to poczekaj 1 dzien po transferze z podroza
 
cieżaroweczki poki jeszcze nie ucieklyscie na nowe forum napiszcie, czy zastrzyki przy stymulce, i po transferze trzymalyscie w lodowce....teraz jest cieplo wiec .........po transferze jechalyscie do domu(jesli mialyscie w klinice odleglej od domu) czy zostalyscie na 1 chociaz nocke w hotelu po t, ja mam ok 300 km do kliniki....

dojeżdżałam do kliniki dokładnie tak samo jak ty...300 km w jedną stronę;-), i po transferze zostałam w hotelu nawet 2 dni.
A do do zastrzyków, to chyba możesz trzymać w lodówce, ale przed podaniem i tak musisz ogrzać do temp.pokojowej
 
lena

jakie masz zastrzyiki? rozne sie roznie trzyma.. co do 300km - to poczekaj 1 dzien po transferze z podroza

chyba bede miala to samo co za 1 podejsciem czy;i....duregon, cetrotide przy stymolce i ovitrelle po transferku.....i przy I podejsciu bralam prosto z lodowy....ups chyba nie powinnam.....
 
lena

puregon trzeba w lodowce trzymac, to samo z reszta. wiec spoko - i zastrzyki mozna robic prosto z lodowki. mozna wyciagnac puregon na 10 minut przed zrobieniem zastrzyku - bo zastrzyk z cieplejszego plynu mniej boli.... ale jesli chodzi o skutecznosc - to prosto z lodowki czy nie: tak samo dzialaja
 
Doberek.....:)
Dziewczynki-staraczki ale się dzisiaj kurczę poczułam:(Najpierw jak troszkę wywalona z forum.....ale to taki pierwszy efekt....zwalam na hormony,bo aż mi się przykro zrobiło....
Ale jak przemyślałam i sobie przypomniałam jak ja reagowałam na kolejną kuzynkę, bratową , koleżankę w ciąży....to w zupełności Was rozumiem:):):)Także przenoszę się , ale zaglądać mogę jeszcze??????:)No i czekam na kolejne ciężarówy:):):)
 
reklama
Do góry