reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
PTENCER-orany co ja pisalam chyba bylam za bardzo zdenerwowana,dobiero teraz to przeczytalam co napisalam sorki kochana,jestem juz po w domku mialam podane dwa i 4 zostaly normalnie nie wierze ze az tyle mi sie utrzymalo czyli wszystkie do ostatniej chwili szczesliwa na maxa jestem buzka dzieki za wszystko .
 
Kama - kochana, strasznie się ciesze, ze jesteś już po. Jak przeczytałam o tych 3 tyg - to pomyślałam, ze jednak tez się trochę denerwowałaś :-D. Wczoraj obejrzałam sobie po raz setny "Nigdy z życiu" i było mi od razu lepiej. :-)
A dzisiaj byłam w pracy i nie miałam czasu na głupie myśli, teraz jestem szczęśliwa, że transfer już jutro o 10:00!!! Już się nie mogę doczekać!
Relaksuj się kochana i myśl pozytywnie!!!

Stokrotko- nikt nie zna zaklęcia ... ale tu nasze drogie ciężarówki wysyłają ciążowe fluidki i to nam baaardzo pomaga ;-)
 
Kama teraz to pełny relaks,spkój i optymizm a wszystko sie uda!!! Jak sie czujesz po transferze?
Stokrotko witam na naszym forum
Dziewczyny,w którym tc mozna na usg dojrzec bijące serduszko?
 
PTENCER-orany co ja pisalam chyba bylam za bardzo zdenerwowana,dobiero teraz to przeczytalam co napisalam sorki kochana,jestem juz po w domku mialam podane dwa i 4 zostaly normalnie nie wierze ze az tyle mi sie utrzymalo czyli wszystkie do ostatniej chwili szczesliwa na maxa jestem buzka dzieki za wszystko .

super wynik, a jakie miałaś podane?
 
Kasia30-dziekuje,czuje sie bardzo dobrze ciesze sie ze mam je juz w sobie i modle sie by zostaly ze mna na 9 miesiecy .
EWELINA26-mialam blastki czyli 5dniowe byly bardzo silne bo wszystkie od poczatku do konca byla podobno piekne tak mi powiedzail embrolog
MATYLDA-rano jestem z toba ty pewnie bedziesz wczesniej znala wyniki z betki bo ja tu betki nie robie bo nie robia tylko tescik sikanca mam na 5czerwca ustalony,odezwij sie jutro prosze buzka!!!!
 
reklama
PTENCER-orany co ja pisalam chyba bylam za bardzo zdenerwowana,dobiero teraz to przeczytalam co napisalam sorki kochana,jestem juz po w domku mialam podane dwa i 4 zostaly normalnie nie wierze ze az tyle mi sie utrzymalo czyli wszystkie do ostatniej chwili szczesliwa na maxa jestem buzka dzieki za wszystko .
nie ma za co przepraszac, tak myslalm, ze to zamotanie po transferze:-)teraz ogromne kciuki za wypasiona betke
 
Do góry