reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny,w którym tc mozna na usg dojrzec bijące serduszko?

ja serduszka zobaczyłam w 6 tyg ciąży, :-)


Matylda - trzymam bardzo mocno z Twój jutrzejszy dzień!!!

A dla chętnych podsyłam bliźniaczkowe fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kto ma ochotę niech się zaraża!!! :-):-):-)
 
reklama
Eweli i Wera bardzo Wam dziękuje za odpowiedź:-) Mam jeszcze jedno pytanie,czy jak byłyscie pierwszy raz na usg upewnic sie czy to ciąża to wtedy już widziałyście bijace serduszko czy było jeszcze za wczesnie?Wiem zadaje głupie pytania,ale w przyszłym tygodniu mam pierwsze usg,transfer miałam 05.05 3 dniowych zarodków,wiec jestem ciekawa:tak:
 
Kasia_30 ja idę dopiero 28.05 a transfer miałam 27.04 tak żeby było serduszko już, mam nadzieję, że będzie, tak bardzo sie boję, ale skoro nic nie boli, nie mam plamień, beta rośnie, powinno być ok
A w jakiej klinice podchodzicie do in vitro? moje szczęście pochodzi z Salve
 
Ewelina26k ja do in vitro podchodziłam we Wrocławiu w Polmedzie.To taka mała klinika,nie ma zasiegu ogólnoploskiego,ale jestem strasznie z tej kliniki zadowolona i każdmeu z polecam.Przemiłe Panie Pielegniarki,które zawsze słuza pomocą,no i oczywiscie lekarze,chodze do lekarza,który zawsze wobec mnie uczciwy i szczery,nie owijał w bawełne,jestem mu za to wdzieczna.

Czyli jak ja mam wizyte w przyszłym tygodniu to serduszka jeszcze nie bedzie widac?
 
Kasia
na pierwszym USG byłam już w 18dpt, ale tylko dlatego że zaczęłam krwawić i trzeba było sprawdzić co się dzieje....ale wtedy jeszcze nie było serduszka ani zarodka nawet tylko sam pęcherzyk ciążowy coś koło 7,5mm
 
reklama
Eweli i Wera bardzo Wam dziękuje za odpowiedź:-) Mam jeszcze jedno pytanie,czy jak byłyscie pierwszy raz na usg upewnic sie czy to ciąża to wtedy już widziałyście bijace serduszko czy było jeszcze za wczesnie?Wiem zadaje głupie pytania,ale w przyszłym tygodniu mam pierwsze usg,transfer miałam 05.05 3 dniowych zarodków,wiec jestem ciekawa:tak:

kochana, ja transfer miałam 16.03, zarodki 2 dniowe, a na 1 usg byłam 15 kwietnia i wtedy już widziałam serduszka, tak więc ty już też powinnaś serduszko zobaczyć:-)
 
Do góry