reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Doberek.....:)
Dziewczynki-staraczki ale się dzisiaj kurczę poczułam:(Najpierw jak troszkę wywalona z forum.....ale to taki pierwszy efekt....zwalam na hormony,bo aż mi się przykro zrobiło....
Ale jak przemyślałam i sobie przypomniałam jak ja reagowałam na kolejną kuzynkę, bratową , koleżankę w ciąży....to w zupełności Was rozumiem:):):)Także przenoszę się , ale zaglądać mogę jeszcze??????:)No i czekam na kolejne ciężarówy:):):)
ja mialam podobne pierwsze odczeucie, ale po chwili zastanowienia kompletnie rozumiem wszystkie dziewczyny, ktore wlasnie przechodza przez cala procedure. Przepraszam, jesli kogos dotknely naszego gadki na temat ciazy. Grzejemy Wam wszystkim miejsce na ciezaroweczkach:-). Bede nadal Was podczytywac, bo z calego serca Wam kibicuje i odpowiadac na pytania merytoryczne odnosnie procedury.
 
mloda - sie zobaczy w sensie - mam plan ktory mam nadzieje nie zawiedzie (no ale to sie okaze w sierpniu:))

ptencer - poczatek sierpnia sie do was przenosze:)
 
Ja pytając sie na forum o usg,bicie serca,nie chciałam nikogo urażić,może faktycznie przesadziłam z tymi pytaniami,może powinnam takie pytania zadac na innym forum,ale tak naprawde to u mnie nie wiadomo jeszcze na 100% czy jestem w ciąży.Dlatego chciałam się zapytac dziewczyn z tego forum,ktore mają doswiadczenie w tej materii.
Przepraszam jesli przez moje pytania zrobiło sie komus przykro.
 
MATYLDA-fajnie masz bo juz 1 czerwca mozesz testowac no i ta data!!!super napewno przyniesie szczescie.Kochana u mnie nie robia z krwi tylko sikanca a w jakiej klinice jestes?Ja podchodze w Bourn Hall blisko Cambridge.Pozdrawiam buzka
 
reklama
witam wszystkie:). Ja właśnie czekam na transfer mrozaczka to pedzie mój pierwszy:confused: i trochę sie denerwuje. W grudniu miałam pobrane i połączone przez ISCI ale ze dostałam OHSS musieli je zamrozić(14).W poniedziałek odmrozili 7 i jak na razie się trzymają jutro bede wiedziała czy dalej żyją i kiedy transfer. Ale strasznie sie boję, a jednocześnie nie moge doczekać, choć nadziei sobie nie robię:no:. Z tego wszystkiego jestem tak zamotana, ze w telefonie musialam ponastawiać alarmy przypominające mi o zastrzykach i tabletkach.
TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE CZEKAJĄCE I STARAJĄCE:)
 
Do góry