reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

magdalena85 a czy u Was coś zdiagnozowali czy też nikt nic nie wie?

zuzanko81 u nas przyczyną jest słaba armia mojego męża. Wczoraj natomiast byłam na wizycie u swojego profesora w Gdańsku i stwierdził, że zarodki za każdym razem były bardzo ładne i teraz mam szukać przyczyny także u siebie. Mam się udać do immunologa i on z pewnością coś wykryje. Ja nie chcę już tu się leczyć. Poczekam na wizytę w Bocianie.
 
reklama
Ja sie za dobrze czuje . 4 dpt i zadnych ojawow. Jestem pewna ,ze sie nie udalo. Chce byc w ciazy.....
winki80 kochana brak objawów wcale nie zwiastuje tego, że Twój transferek się nie udał. To czy je mamy lub nie, zależy od naszego organizmu indywidualnie. Jedna ma a druga nie. To nie jest jakiś wyznacznik udanego transferu.
Także kochana głowa do góry i odpoczywaj, nie stresuj się i nie załamuj. Myśl pozytywnie. Ja trzymam kciuki. Buziole
 
asiiek witaj ! Czuj się przygarnięta :) słońce bądź dobrej myśli a hipcio mnie rozbroił !!!!!!!

Dziewczęta mam wieści!!!! Dzwoniłam do kliniki i podałam parametry i pani powiedziała że na 100% jestem w ciąży mam jeszcze powtórzyć jutro betkę i zrobić progesteron no i pani mi pogratulowała-to chyba nie żartowała tylko mówiła serio.... Normalnie jestem w szoku !!!!!:szok: Ale jaka szczęśliwa :happy2: I co wy na to ?!

gratuluję kochana.....

zuzanko81 u nas przyczyną jest słaba armia mojego męża. Wczoraj natomiast byłam na wizycie u swojego profesora w Gdańsku i stwierdził, że zarodki za każdym razem były bardzo ładne i teraz mam szukać przyczyny także u siebie. Mam się udać do immunologa i on z pewnością coś wykryje. Ja nie chcę już tu się leczyć. Poczekam na wizytę w Bocianie.

my dostaliśmy górę witamin i się poprawiło,ale i tak po wizycie u dr.Lewandowskiego powiedziano nam ,żeby przygotować się do ISCI bo to najlepsza i pewniejsza metoda jak jest "słaba armia"
dzisiaj mieliśmy punkcję, 10 jajeczek wyjęto jutro czekam na info ile się przyjęło.......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
my dostaliśmy górę witamin i się poprawiło,ale i tak po wizycie u dr.Lewandowskiego powiedziano nam ,żeby przygotować się do ISCI bo to najlepsza i pewniejsza metoda jak jest "słaba armia"
dzisiaj mieliśmy punkcję, 10 jajeczek wyjęto jutro czekam na info ile się przyjęło.......
zuzanka no to trzymam kciuki zeby wszystkie były super :-) Ja tez chce ISCI
 
zuzanka no to trzymam kciuki zeby wszystkie były super :-) Ja tez chce ISCI

witaj Asiiek :-)wiem,że można w novum wybrać formę zapłodnienia IVF jest tańszy od ISCI ,nam powiedziano dopiero jak się zaczęliśmy wypytywać co i jak,ale może to i dobrze, że ISCI może będą pewniejsze?sama nie wiem,mam nadzieję i to wielką ,że się uda:-(
 
winki80 relaks!!! ja też nie miałam żadnych objawów poza tym że ciągle miałam powiększony brzuch jak to po punkcji , jak się oczytałam o objawach to dół -bo ja nic :( tylko coś w głowie mi cały czas mówiło że jednak jakaś fasolka we mnie jest-nie potrafię ci tego tak jakoś logicznie wytłumaczyć....sama w to jeszcze do końca nie mogę uwierzyć :))) powiedziałam sobie ze ja i moja fasolka po prostu inaczej dojrzewamy niż inni co nie znaczy że gorzej :)

Meg żadnych testów sikanych ja zrobiłam i oba miały jedną kreseczkę -brzuch mnie pobolewał ,stresowałam się za każdym razem jak szłam do łazienki: tylko ja się uparłam i poszłam zrobić betkę .... co do jajeczek niestety nie powiem ci jakie miały parametry bo nie pamiętam-ale na pewno giganty nie były.... no i miałam od razu zaznaczone przez lekarza ICSI -nawet nie dopytywaliśmy co i jak.....

zuzanka80 dziękuję bardzo za gratulacje, gratuluje 10 jajeczek,ja też miałam tyle ostatnio...-8 się zapłodniło :)

ptencer- kobito twoja wiara we mnie mnie wzmocniła, dziękuję bARdzOOOO
 
Asiiek witaj ! czuj się przygarnięta :) słońce bądź dobrej myśli a hipcio mnie rozbroił !!!!!!!

dziewczęta mam wieści!!!! dzwoniłam do kliniki i podałam parametry i pani powiedziała że na 100% jestem w ciąży mam jeszcze powtórzyć jutro betkę i zrobić progesteron no i pani mi pogratulowała-to chyba nie żartowała tylko mówiła serio.... normalnie jestem w szoku !!!!!:szok: ale jaka szczęśliwa :happy2: i co wy na to ?!

bzzzz- jak to co my na to ???? kochana :))) mega gratulacje !!!!! a swoja drogą to ci lekarze to są jakies berety chyba , mówią , ze brak ciąży jak betka powyżej 5 i rośnie......ech to my tu chyba wszystkie juz lepsze specjalistki jesteśmy :tak:
 
reklama
Kwiat Lotosu

to my z jednero roku kobito:) Co do mrozaczków - to nie wiem jeszcze, czekam na poprawę stanu psychicznego:) Bo jak to określam, stan ....... ale stabilny:)
 
Do góry