reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Asiiek witaj ! czuj się przygarnięta :) słońce bądź dobrej myśli a hipcio mnie rozbroił !!!!!!!

dziewczęta mam wieści!!!! dzwoniłam do kliniki i podałam parametry i pani powiedziała że na 100% jestem w ciąży mam jeszcze powtórzyć jutro betkę i zrobić progesteron no i pani mi pogratulowała-to chyba nie żartowała tylko mówiła serio.... normalnie jestem w szoku !!!!!:szok: ale jaka szczęśliwa :happy2: i co wy na to ?!
 
reklama
Asiiek witaj ! czuj się przygarnięta :) słońce bądź dobrej myśli a hipcio mnie rozbroił !!!!!!!

dziewczęta mam wieści!!!! dzwoniłam do kliniki i podałam parametry i pani powiedziała że na 100% jestem w ciąży mam jeszcze powtórzyć jutro betkę i zrobić progesteron no i pani mi pogratulowała-to chyba nie żartowała tylko mówiła serio.... normalnie jestem w szoku !!!!!:szok: ale jaka szczęśliwa :happy2: i co wy na to ?!
No coraz lepiej ten dzisiejszy dzień się zaczyna. Włączam kompa...czytam sobie..... a tu takie hiciory
Do tego grona dołączasz jeszcze Ty bzzzzz
SUPER SUPER SUPER

bzzzz, w jakiej klinice jesteś i gdzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bzzzz GRATULACJE :-) super wiadomosc,mysle ze pani ktora odebrala telefon napewno zna sie na tych wszystkich parametrach,i jakby nie byla pewna to nie przekazala by ci dobrych wiesci :) Jednak trzymanie kciukow pomoglo jeeee.Bardzo sie ciesze :tak: Dbaj o siebie kochana i zrob te badania,napewno wszystkie wyjda pozytywnie :)
 
czarnykot też mam taką nadzieję i dam znać jutro jak wyjdą wyniki.... kamień spadł mi z serca M. się cieszy, słońce za oknem.... Bieszczady poczekają.... (miałam tam jechać wypocić smuteczki) nie chciałabym zapeszać mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.....:cool2:
Meg jestem w Novum w W-wie
 
Asiiek witaj ! czuj się przygarnięta :) słońce bądź dobrej myśli a hipcio mnie rozbroił !!!!!!!

dziewczęta mam wieści!!!! dzwoniłam do kliniki i podałam parametry i pani powiedziała że na 100% jestem w ciąży mam jeszcze powtórzyć jutro betkę i zrobić progesteron no i pani mi pogratulowała-to chyba nie żartowała tylko mówiła serio.... normalnie jestem w szoku !!!!!:szok: ale jaka szczęśliwa :happy2: i co wy na to ?!

Bzzz to super!!!!!
a avatarka dostałam od dziewczyny, która jak go sobie zrobiła to bardzo szybko zaszła w ciaze..wiec ma mi przyniesc szczescie hihi
 
Dzięki a może mogłabys podać mi namiary na jakieś mieszkanie w pobliżu kliniki bo muszę coś wynająć! Bardzo sie boję tego zabiegu ale jest jedyna szansa na maleństwo! A kto cię prowadził w białymstoku wołczyński czy ktoś inny! A czy u ciebie sie udało? Jak będę miała jeszcze jakieś pytania pozwolę sobie napisac do ciebie! Pozdrawiam

Z mieszkaniem nie pomogę Ci, co chwila dziewczyny na wątku Artemidy szukają namiarów na jakieś mieszkanie i zawsze wszystko jest zajęte. Wiem, że dużo z nich mieszka w Supraślu pod Białymstokiem i dojeżdża na wizyty. Naprawdę nie umiem Ci pomóc, bo nie znam nikogo kto wynajmuje, musisz poszukać w necie. Może jakiś tani hotel znajdziesz. Mnie prowadził dr.Domitrz, ale prof Wołczyński jest bardzo dobry, dziewczyny Go zawsze chwalą. Mi się udało zajść w ciążę za 2 razem. Wyślę Ci prywatną wiadomość.
 
czarnykot też mam taką nadzieję i dam znać jutro jak wyjdą wyniki.... kamień spadł mi z serca M. się cieszy, słońce za oknem.... Bieszczady poczekają.... (miałam tam jechać wypocić smuteczki) nie chciałabym zapeszać mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.....:cool2:
Meg jestem w Novum w W-wie

To daleko masz, bo jak widze z podkarpacia jesteś.
Opowiedz jakie te parametry miałaś?

3 cykle to bardzo dłuuugo!! dlaczego tak długo? zle reagowalas na leki?

3 cykle trwało samo wyciszanie jajników ( trzema róznymi rodzajami tabl. antykoncepc ) no i w trzecim cyklu zaczęły się zastrzyki puregonki itd. Teraz jestem po transferze ( 26.02 )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry