reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny pomóżcie kupiłam aspirynę zamierzam ja zażywać od 1 dni stymulacji ale czytałam że powinno się przyjmować 100mg a ja ma 500mg czy mam tą tabletkę dzielić na 4 części.
anja witaj.
nimfuś trzymam mocno kciuki za pomyślny transfer.
 
reklama
mirela - witaj, cieżko z tym dzieleniem tabletki bo i tak nie wymierzysz 100mg. Najlepiej gdybyś kupiła taką w mniejszych dawkach. To lekarz przepisał Ci 100mg? ja brałam 75mg ale jak widać nie pomogło. Myślę że jak ma się udać to się uda, nieważne czy z aspiryną czy bez.
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny w trakcie i przed, ja wypełniłam już ujemne statystyki więc czas na dobre wieści! Pozdrawiam!
 
anja dzięki za odpowiedz pytałam w aptece czy są mniejsze dawki to pani powiedziała że nie ma więc nie wiem co z tym fantem zrobić, nie pytałam lekarza tak jak ty wyczytałam ze netu że może pomóc.anja nadejdzie szczęśliwy dzień dla Ciebie nie można się poddawać, musimy walczyć,pozdrawiam,
 
vane76 ! 5dpt - Czuje sie o nawet dobrze tez mam dosc wzdety brzuch i w sumie czasem mnie pobolewa :baffled: W nocy miewam tez takie dosc silne, jednorazowe kłucie w lewym jajniku, nie wiem czy to dobrz czy zle?? Od wczoraj zaczeły mnie bolec piersi, ale moze to byc równie dobrze reakcja po tych wszystkich zastrzykach:dry: Zaczełam tez chodzic do pracy oczywiscie bez szału ale nie moge juz siedziec w domu i myslec bo zwariuje;-)
 
Ostatnia edycja:
cześć
mozecie mi powiedzieć jak jest z kosztami in vitro?? czy te 10000 płaci się za każde podejście?!
 
Płacisz za każdy program od kilku do kilkunastu tysięcy w zależności od kliniki. Jeżeli będziesz miała zamrożone zarodki to wtedy płacisz tylko za kriotransfer, u mnie w klinice 500zł, nie wiem jak gdzie indziej. Jeśli nie zajdziesz w ciąże przy transferze i nie będzie nic do mrożenia to płacisz znów całą kwotę i zaczynasz procedurę od nowa :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi mi - dzieki za miłe słowa :) , na anemię wcinaj orzechy brazylijskie , suszone morele ale te ze sklepu ze zdrową żywnością bo te z marketów to mają jakieś niezdrowe siarczany , mojej bratowej lekarz kazał przy anemi wcinać kaszankę :) no i soki sobie rób z kiwi i natki pietruszki i innych owoców....może pomoże :) . fajnie , że juz wiesz , że to synek - trzymam za was kciuki :)

Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące na wynik bety &&&&&&&&&&&&
 
Do góry