reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

BetaBeta- ja tam chyba się wybiorę podaje link

Leczenie niep

Teraz mam nadzieje poprawny link

[URL="http://www.rogiewicz.pl/leczenie_nieplodnosci.htm"]www.rogiewicz.pl/leczenie_nieplodnosci.htm


BetaBeta - nich

HSHSG – Hydrosonosalpingographia + Histeroskopia
(sprawdzanie drożności jajowodów pod kontrolą USG i obrazowanie w histeroskopii jamy macicy) razem za 1500 zł a w Novum za HSG płacisz 950 zł a za histerioskopie 1750-1950zł

poczytaj o nich ja sie chyba tam wybiore

Jakbys znalazła inne dobre namiary daj znać

Vane76-trzymam kciuki na pewno będzie dobrze:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny, czy któras zauważyła u siebie kilka dni po transferze 7dpt wzrost wagi??ja raczej miałam stałą wage a przez ostatnie 7 dni przytyłam równy kilogram> lekarz mi powiedział ze jesli przytyje 2 kg. mam sie z nim skontaktować? Troche sie niepokoje bo nie wiem co to ma znaczyć.:eek:
 
Adunia a podchodziłaś do transferu po stymulce czy miałaś crio??? Ja po stymulacji przytyłam 2 kg, tyle że nie mogłam mieć transferu i po @ wróciłam do swojej wagi. Przypuszczam, że u ciebie jest podobnie - zatrzymanie wody w organiźmie i wogóle jest się w środku spuchniętym. Nie martw się, napewno jest dobrze. Trzymam kciuki...
 

Dzięki za link.
Ja znalazłam prywatne centrum Magodent niedaleko Ostrobramskiej. Histero gratis. W każdym razie jeszcze latem tak było. Zapytaj, może do teraz mają podpisaną umowę z NFZ (dzwoń prosto do szpitala ginekologicznego). Nie mogłam wówczas podejść do zabiegu, mama nadzieję, że wkrótce, i że nadal gratis, jeśli nie to skorzystam z twojej alternatywy (bo Novum szaleje z cenami).

Oddział Ginekologiczny
 
Nimfuś▲ Miałam stymulacje. Pogrzebałam troche w necie i masz racje to zatrzymanie wody w organizmie. Dzieki !!
Vane76 Jak samopoczucie?? zrobiłaś bete??;-)
Pozdrawiam
 
Adunia75 bete mam dopiero za 5dni, a Ty kiedy testujesz? U mnie obecnie wszystko wrocilo do normy, ogolnie NIC nie czuje, wiec....zobaczymy...
 
Witajcie:-)
Czy moge dolaczyc do Was??
Otoz mam 28 lat i mieszkam w USA....Mam tylko jeden jajowod i do tego calkowicie nie drozny, wiec dlatego w styczniu podchodzilismy do pierwszego IVF, ale nie udalo sie niestety.....bylam na rozmowie z lekarka i chce mi zmienic leki i proponuje nam bysmy podeszli do drugiej proby juz w marcu.....;-) Mam nadzieje ze to nie za szybko po pierwszej porazce.....Jezeli pozwolicie to bede zagladac, ale najpierw ide Was poczytac....Pozdrawiam i Udanych Walentynek zycze wszystkim i trzymam kciuki za Was wszystkie.....jestescie silne kobiety, wiec napewno bedziecie mamami.....Buziaki!!!
 
vane76 Mi pozostaje czekać na zrobienie testu bo w tym skutym lodem kraju nie ma zwyczaju robienia bety:-( wiec mysle ze zrobie sikanca około 14dpt. Badzmy dobrej mysli ;-)

Myszka28 Witaj! witamy i przyjemnej lektury zycze ja szczerze po przeczytaniu tego forum nabrałam szacunku do niektórych dziewczyn za siłe i wytrwałość. Czego i tobie zycze;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Adunia75 dziekuje za mile przywitanie....wlasnie jestem na 190 stronie tej wspanialej lektury i staram sie poznac wszystkie dziewczyny.....Pozdrawiam!!!
 
Do góry