reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mmm.... Zapytaj lekarza na jakiej podstawie wysyła was odrazu na in vitro ?? :szok: przeciez po drodze mozna wykozystac mase innych mozliwoscie chociaz by inseminacje, mniej bolesne , mniej kosztowne i równie skuteczne. In vitro to ostatnia deska ratunku!
 
reklama
Ewelina,

widzę że też masz jeszcze w Novum mrozaki, więc jesteś skazana na nich jeszcze przez chwilę.
Wyobraź sobie, że ja leczę te przeklęte zakażenia od... czerwca!!!! Co chwila cos innego wychodzi w posiewie! Czym ja sie juz nie leczyłam: srodki dowcipne, antybiotyki, probiotyki, szczepionka... Oczywiście dbam o higienę, uzywam środków o odpowiednim ph, specjalne ręczniki dowcipne, po chałupie ganiam bez bielizny, zero basenu, sauny, słodyczy, wcinam wit c, zakwaszam się dietą...i NIC!!!! Idę znów na posiew dzisiaj, szlag mnie trafi jak coś znów wyjdzie....
Jestem w szoku, ze Novum robiło ci transfer ze złym posiewem- przeciez mogłaś zarazic macicę- a to juz nie żarty!

No nic, może wybijemy robale za jakis milion lat świetlnych (ja juz załamana jestem że w miejscu stoję).
 
mmm.... Zapytaj lekarza na jakiej podstawie wysyła was odrazu na in vitro ?? :szok: przeciez po drodze mozna wykozystac mase innych mozliwoscie chociaz by inseminacje, mniej bolesne , mniej kosztowne i równie skuteczne. In vitro to ostatnia deska ratunku!

właśnie inseminacja nie wchodzi w grę bo plemników jest za mało tylko 1,1mln
 
mmm...W takim razie działajcie;-)naprawde nie ma sie czego bać. Fakt koszty sa nie małe ale - Czy nie warto??

tak szczerze to mnie to przeraża... i koszty i ta cała procedura

możecie mi napisać ile dokładnie to wszystko kosztuje?? tzn stylmlacja, pobranie jajeczek, zapłodnienie mrożenie i transfer??czy jest np możliwość stymulacji na NFZ??
 
Ostatnia edycja:
mmm...Ja niestety nie mam wiedzy o kosztach jakie sa w polsce bo przez to wszystko przechodziłam w Szwecji. Tutaj pierwsze podejscie jest bezpłatne za kazde kolejne około 30tyś SEK. Ale jak cofniesz sie kilka stron wstecz tam dziewczyny pisały o kosztach i o róznych klinikach.
 
Ma-mi - chciałam Cię zapytać u jakiego lekarza leczyłaś się w invimedzie i czy byłaś zadowolona ? I co u Was było wskazaniem do ivf ?
 
ma-mi fajnie, ze trzymasz za nas kciuki, na pewno przydadza sie a przy okazji gratuluje
" zaawansowanej ciazy ".
mmm...dacie rade
adunia75, jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze dobrze.
Ja nie zauwazam wiekszych zmian poza powiekszonym brzuchem i zaczerwienionym pepkiem - chyba to jakis alergiczny objaw???...hmmm
 
reklama
Witam dziewczyny

BetaBeta-ja chciałabym własnie mieć jednego lekarza do którego będe chodzić i ktory będzie mnie prowadził pamietal chociaż z grubsza moja historię, teraz dużo czytam o wszystkim i nie chce żeby ktoś mi wciskał kit

Poza tym nie wymagam żeby ktos mnie głaskał po głowce i pocieszał tylko kompetecji i profesjonalizmu bo tak jak wspomniała Ewelina125-zostawiamy u tych lekarzy niemałą kase wiec chyba mamy prawo żądać.

Ewelina125 ja tak się pytałam o tego Rogiewicza bo słyszałam o nim dużo dobrego a ja ciągle zmieniam ginekologów:-( bo wszyscy są dobrzy jak przychodzimy bez problemów a jak zaczynają sie schody to rozkładają rece.

Chyba się tam wybiore do niego zrobić HSG z histerioskopią- robią razem za 1500zł

Vane76-czytałam kilka stron wczesniej że miałaś transfer- ile juz dpt?, miałaś jednego czy dwa maluchy podane?,
Kiedy robisz bete?


Pozdraiwam
 
Do góry