reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

to był 10 dpt więc jakby coś miało być to by już pokazało.
Taki mam zamiar zaczynać od następnego cyklu chyba, że lekarz stwierdzi, że trzeba zaczekać z miesiąc - tego bym nie chciała. Rozumiem, że trzeba tylko poczekać na @ i po niej rusza machina dalej. Jaka szkoda, że nie można już od razu działać heheheh:-)
 
reklama
mowie Ci kobito, ze mozna od razu z drugim mrozaczkiem. szwecja dominuje w tego typu ivf.... maja wielka akcje transferowania 1 zarodka zwykle gdyz udowodnili, ze tranfser pojedynczego zarodka w ivf z bezposrednim tranfserem mrozaka w kolejnym cyklu przynosi takie same rezultaty jak transfer 2 zarodkow.... ma to wsio na celu zmniejszenie ciaz blizniaczych ktore sa dla opieki zdrowia znacznie bardziej kosztowne....

juz od wielu lat maja takie praktyki, wiec spokojna glowa....mowie Ci ze mozesz transferowac juz w marcu
 
A ja wszystko popierdzieliłam....kończę branie anty 8go, a nie 1go marca :-( gamoń ze mnie :-(
Tyle czekania jeszcze i wiecie, że ja myślałam, że kończę w tym roku 33 lata???? Serio.... A moje szczęście uświadomiło mi, że 34 :-( :-( :-( Szok normalnie. Ile to się zarodków w moim wieku bierze.... Z 10 na raz....:-(
 
sie bierze tyle ile w moim wieku... max 2....

ja tam nadal zrozumiec nie moge czego Ty te antyki bierzesz... chyba glupieje na starosc
 
Jutro pierwsza wizyta kontrolna i zobaczymy ile pęcherzyków zaczeło rosnąć. Na USG przed stymulką miałam po 17 antralnych na każdym. W końcu ma się to PCO:-(. Gonalu biorę teraz po 150 w brzuch. Nawet nie boli chociaż bałam sie na poczatku. Gorszy jest decapeptyl. Gdzie się wkuwałyscie? Ja biorę w ramię i boli jak nie wiem a od jutra może bedę musiała codziennie...
 
Nie wsie urosna... tez mialam nostwo bo choc nie am PCIO to mam janiki wygladajace jak policystyczne... wiec wiem jak jest.
ja wsie zastrzyki mialam w brzych i zaden mnie nie bolal.Mnie sie wydaje ze kluczowe to jednak zrobienie tej faldki tluszczu w ktora sie wbijasz, bo jak se w miesnie wbijesz to boli jak diabel....trzeba tez uwazac zeby sie w zylki nie wbijac bo boli.... ja wlasnie dlatego tez sama se robilam bo wtedy mozesz od razu wyczuc czy na zylke trafilas i jesli tak, to ja wyjmowalam igle (bo zawsze najpirw tylko troche igle wkladalam) i sie wkuwalam w miejsce gdzie nic nie bylo

a czego Ty sie w ramie klujesz? Tak Ci lekarz kazal?
 
Powiedział podskórnie np. w ramie i tak juz zostało. Ale chyba spróbuję teraz w brzuch jak będę musiał je nadal brać. Będę mogła je robić sama, bo teraz to robiła mi mama
 
kochana


zrob w brzunio.... jesli moge doradzic jak to u mnie bylo.... najlepiej dla mnie bylo w okolicach do 5 cm od pepka...ale na tej samej wyokosci co pepek.... zbierasz sobie faldke jak to kobity robia sprawdzic jak grube sa:))))) im wiecej tym lepiej i wtedy dezynfekujesz oczywiscie to miejsce, i jak wyschnie alkohol to se wbijasz.... mieciutko jest i bezbolesnie....i sobie strony mozesz zmieniac codziennie.. jak tylko poczujesz bol - wycofaj igle i sie wbij pare milimetrow obok gdzie nie boli...
pamietaj tylko zeby skora wyschla przed wbiciem igly... to mi doradzic koles z pobrania krwi - mowil ze wbicie troche bardziej boli, gdy skora jest morka i mial racje

tak przynajmniej u mnie bylo i zaden zastrzyk mnie nigdy nie bolal....a mam teraz juz ich ponad 70 za soba wiec mala wprawe mam
 
reklama
Do góry